kleslova-radmila-2014-nahled

Starostka Radmila Kleslová (StB, ČSSD, ANO). FOTO: Hnutí Ano

Pomalu vychází najevo, kolik si vydělá starostka estébačka Radmila Kleslová díky tomu, že se přisaje na státní firmy. Jako advokátka si za právní rady – podle dostupných informací se jedná o pouhé konzultace – vydělává u ČEZ 100 000 Kč měsíčně. Dříve konzultovala u Českých drah za 40 000 Kč měsíčně a u ČEPRO dostávala zatím neznámou částku. Oba podniky ukončily vyplácení peněz poté, co se to dozvěděla veřejnost. Všechno vynesla na světlo nezávislá média, především zpravodajské internetové stránky.

Kromě toho je starostka Radmila Kleslová placena za svoji starostenskou funkci v Praze 10. Vedle ní vykonává funkci místopředsedkyně hnutí ANO. 

Dříve ještě jako členka ČSSD lobbovala ve prospěch Agrofertu, jehož je dnes hnutí ANO politickou pobočkou. Co přesně udělala a kolik za to dostala peněz, není známo a ani ona se o tom nešíří. Skutečností je, že jako sociální demokratka sháněla lidi pro novou populistickou stranu Andreje Babiše, která teď socialisty drží pod krkem.

V současnosti je personální ředitelkou ANO a rozhoduje o obsazení postů v této straně a mnohdy i ve státních a samosprávných orgánech.

<%ZZ25_heureka_damskaobuv%>

Čtěte více o Radmile Kleslové:

 
 

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *