kleslova-radmila

Radmila Kleslová. FOTO: ANO

Starostka estébačka Radmila Kleslová dnes vydala prohlášení, které uveřej??ujeme v plném znění:

Z důvodu dlouhodobé účelově vedené kampaně v zájmu určitých skupin proti mé osobě, jsem včera odeslala rezignační dopisy na funkce člena představenstva Pražské teplárenské, a.s. a předsedy dozorčí rady PRE, a.s.

Nechci, aby mé členství ve statutárních orgánech těchto společností sloužilo k dehonestační kampani, která je účelově vedena výhradně proti mé osobě, i když ve statutárních orgánech těchto společností zasedají i další zástupci koalice za stejných podmínek, a stejně tak jako já, i oni ručí v těchto společnostech za výkon svých funkcí celým svým majetkem.

Do představenstva Pražské teplárenské a.s. i do dozorčí rady PRE a.s. jsem byla nominována hájit zájmy města Radou HMP jako právník s dlouholetou praxí a ne z důvodů osobního prospěchu, jak se mi snaží někteří podsouvat.

Poslední týdny čelím lžím, účelovým interpretacím a záhadným nesmyslným výpočtům mých odměn s cílem poškodit moji pověst a zasáhnout mé soukromí. V této situaci si uvědomuji, že nejsem ochotna obětovat úplně vše, čeho jsem v životě dosáhla.

Vzhledem k tomu, že zástupci Trojkoalice souhlasili se zařazením bodu projednávání mé účasti ve statutárních orgánech společností s majetkovou účastí města na program dnešního zasedání ZHMP, vyzývám je, aby rezignovali na svoje funkce stejně jako já a prokázali tak v praxi svůj postoj k účasti politiků ve statutárních orgánech firem.

INFO: Radmila Kleslová

Radmila Kleslová na DESÍTKA.cz 

 
 
 
 
 
 
 
 

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *