Politika v Praze 10 odkrývá svou pravou tvář. Jde jenom o peníze, ber kde ber, zprava zleva, z cizího krev neteče.

Oranžový radní Antonín Weinert (ČSSD) nejen že musel odstoupit z rady městské části Praha 10, protože je namočený v zašantročených dvou stovkách milionů korun u Key Investment, ale teď se na něj provalila další levárna. Jako bývalý náměstek primátora hlavního města Prahy byl zároveň místopředsedou představenstva Dopravního podniku, který teď šetří policie. Za jeho éry létalo oknem obrovské množství peněz. Například byly předražené elektronické jízdenky, začaly se prodávat stanice metra a zaměstnávány byly za velké peníze spřízněné osoby.

Modrý ministr dopravy Aleš Řebíček (ODS) je považován ze jednoho z nejzkorumpovanějších ministrů v Topolánkově vládě, protože velel předraženým dopravním stavbám po celé zemi, a zároveň jeho stavební a dopravní firma Viamont, kterou údajně prodal, avšak nikdy to nedokázal, zmnohonásobila svůj zisk. Po nuceném odchodu z politiky koupil fotbalovou Slavii a za stovky milionů korun se ji pokouší resuscitovat. Dnešní MF Dnes přišla s tvrzení, že důvodem je, aby získal oblibu občanů Prahy 10 a ti ho pak zvolili do Senátu.

Zelená místostarostka Ivana Cabrnochová (SZ) se bezelstně přiznává, že nedokáže rozpoznat, zda peníze ukradli, nebo jestli to všechno dělají politici v dobré víře ve prospěch občanů Prahy 10.

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *