Radmila Kleslová

Představení absurdních postav, které chtějí stát v čele Prahy 10, uzavíráme Radmilou Kleslovou, dříve Bartheldyovou. Chce se stát starostkou s tím, že ve své kariéře za komunismu vystudovala práva (kam byli přijímáni jen prověření studenti), pracovala pro komunistickou Státní bezpečnost (byla politickou policií placena) a po sametové revoluci se protlačila do dozorčích rad několika velkých státních a obecních firem.

Kdo také chce být starostou: Bohumil Zoufalík (Nezávislí pro Prahu 10) – Milan Richter (ODS) – Ivana Cabrnochová (Zelení s podporou ČSSD) – Jana Čunátová (KSČM)

Ještě pár dní bude místostarostkou Prahy 10, která byla zvolena za ČSSD, při tom pracovala pro magnáta Andreje Babiše, a posléze přestoupila do ANO. Za tento podnikatelský projekt kandiduje v dnešních volbách na starostku Prahy 10.

Politika ve zkorumpovaných firmách

Kromě viditelné politiky v Praze 10 ji živí především lobbing přes její advokátskou firmu, kterou poskytuje pro státem ovládaný moloch ČEZ a pro firmy mogula Andreje Babiše, který zbohatl na ekonomických operacích se státem, úředníky a politiky.

Ve Státní bezpečnosti získala hodnost podporučice a funkci referentky zvláštní činné zálohy. Měla na starost nábor kádrů a jejich výuku ke špionáži.

Estébačka se prodrala do politiky a hlavně k penězům

Radmila Kleslová se narodila roku 1963 ve vysokém Mýtě jako Bartheldyová. Vystudovala gymnázium. V roce 1986 dokončila studia na Právnické fakultě Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Brně. V roce 1988 získala titul JUDr. na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Do tajných služeb Státní bezpečnosti s průkazem číslo 240361 vstoupila roku 1986. Jako krytí jí sloužilo zaměstnání ve firmách Centrotex a poté Zelenina Praha. Od roku 1988 byla zaměstnaná na Federálním ministerstvu vnitra.

Po roce 1989 zasedla do dozorčích rad velkých podniků Vítkovice Steel, Unipetrol Trade, Pražská teplárenská, Benzina. Byla také viceprezidentkou Česko-izraelské smíšené obchodní komory vedené Tomášem Chrenkem. Po všech těchto firmám, jejich majitelích i jednatelích zůstává odér všeobjímající korupce. V některých z nich se už tehdy angažoval Andrej Babiš.

V roce 2010 Radmila Kleslová ovdověla. Zůstala sama s dcerou Kateřinou.

Od roku 1993 byla Radmila Kleslová členkou ČSSD a ovládala Prahu 10. V roce 2010 je stala místostarostkou. Při tom bylo veřejným tajemstvím, že „dělá pro Babiše a pro Hrdličku,“ tedy pro mafiánské struktury ANO a ODS. V únoru otevřeně vstoupila do hnutí ANO. Patří mezi nejbližší spolupracovníky Andreje Babiše v politice a lobbingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *