Radmila Kleslová

Komunistická rozvědčice Radmila Kleslová zůstává sedět na místostarostenské židli v Praze 10.

Členku České strany sociálně demokratické podpořili nejen její straníci, ale také spřátelená Občanská demokratická strana a Komunistická strana Čech a Moravy.

Souručenství rudých, oranžových a modrých je tak potvrzeno nade vší pochybnost. Hlasovali všichni a jednotně. Včetně starosty za ODS Milana Richtera a šéfa celopražské ODS Borise Šťastného.

Mimořádnou schůzi zastupitelstva Prahy 10 s cílem zbavit se komunistického dědictví v podobě Radmily Kleslové vyvolala TOP 09. Nepodařilo se jí to, ale už teď prohlašuje, je se o odvolání Kleslové bude pokoušet i nadále.

O účelu a datu svolání mimořádné schůze zastupitelstva Praha 10 informoval soukromý zpravodajský server DESÍTKA.cz a velmi aktivní byl v tomto směru na svém blogu zastupitel za TOP 09 Martin Uhlíř.

Raději o tom nebudeme mluvit

Naopak v radničních novinách Praha 10, které si občané platí ze svých daní a jsou rozdávány zdarma, o schůzi nepadlo ani slovo. Nezaregistrovali jsme ji ani na oficiální stránce radnice a dokonce ani na facebookové stránce, která umožňuje reagovat okamžitě na jakékoliv aktuální dění.

Na jednání zastupitelstva nebyli připuštěni všichni občané, ačkoliv na to mají zákonné právo. Starosta svolal schůzi do malé místnosti, a tak zůstali mnozí zájemci venku. Starosta na ně dokonce zavolal policisty.

Nevěděla jsem o tom, byla jsem vytipována a brala jsem peníze

Podle Martina Uhlíře prohlásila mistostarostka Radmila Kleslová (ČSSD) na minulém zastupitelstvu toto: „“Já jsem tam nikdy nepracovala, nikdy nebyla, byla jsem pouze touto službou, aniž jsem o tom věděla, vytipována, když jsem se ucházela o místo na ministerstvu zahraničních věcí. Byla jsem v jakémsi výběru, takže jsem byla kandidátkou.“

Jenže TOP 09 našla, že jako podporučice a referentka zvláštní činné zálohy komunistické rozvědky byla placená 3400 Kčs měsíčně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *