Jana Bobošíková, extrémní politička z Prahy 10, bude na podzim kandidovat do Sněmovny za Volný blok. Připomeňme, za co již kandidovala na různé posty: Nezávislí, Politika 21, Suverenita, Hlavu vzhůru, KSČM.

Bývalá novinářka a poté politička Jana Bobošíková bude tváří Volného bloku poslance Lubomíra Volného. Měla by být číslem 1 na kandidátce v Praze.

Jana Bobošíková. FOTO: David Sedlecký – Wikimedia

Koho vzali do party?

Poslanec Lubomír Volný kritizuje protiepidemická opatření a odrazuje od očkování proti covid-19. Kromě toho roznáší ve svých internetových streamech konspirační teorie o ovládnutí světa.

Volný blok se do voleb spojil s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti fašizujícího Tomáš Vandase. Ta je nástupkyní Dělnické strany, kterou provozoval Tomáš Vandas se svojí matkou do doby, než ji jako antidemokratickou sílu rozpustil soud.

Sám Lubomír Volný se do Sněmovny dostal v minulých volbách jako člen Strany přímé demokracie Tomia Okamury.

Jana Bobošíková stihla být redaktorkou České televize, Novy a Frekvence 1. Pokoušela se několik dní české televizi ředitelovat s ubohým výsledkem. Kandidovala na prezidentku, ředitelku České televize, byla europoslankyní a jejím asistentem byl manžel, poté kandidovala na senátorku, poslankyni a znovu prezidentku. Nakonec se uchytila jako předsedkyně Svazu bojovníků za svobodu v Lidicích, který následně rozvrátila.

Teď se o stejný rozvrat pokouší v radě České televize, kam za tímto účelem nasadila spolubydlící Hanu Lipovskou. Pár měsíců působila na streamovacím kanále Xaver Live v rámci YouTube, který je známý jako antisystémová platforma svým duchem podobná webovým Parlamentním listům.

Mezi tím založila Institut svobody a demokracie a je v něm ředitelkou. Jeho posledním významným vystoupením byla žaloba na ústavní soudce Pavla Rychetského, Jana Filipa a Kateřinu Šimáčkovou, kterou podezíral ze zneužití pravomoci úřední osoby a z maření přípravy a průběhu voleb.

DESÍTKA.cz o Janě Bobošíkové

Bobošíková vypudila poslední tři staré lidické ženy

Neúspěch Jana Bobošíkové zlikvidoval reklamní agenturu Redam

VIDEO Kdo je Jana Bobošíková?

Bobošíková si umanula, že bude prezidentkou

Kdo chce být senátorem za Prahu 10?

Koho nevolit za senátora Prahy 10?

Zajděte na show Jany Bobošíkové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *