Domníváte se, že ponča můžete spatřit hlavně na pastevcích lam v jihoamerických Andách? V tom případě si můžete být jisti, že to již dávno neplatí. Ponča jsou stále nejen oblíbeným módním dopl??kem, ale zahájila svůj útok rovněž na svět vodních sportů.

Neměli byste být, proto překvapeni, když se s nimi ve světě milovníků vodních sportů setkáváte stále častěji!

Ponča účinně brání hrozbě prochladnutí

Jaké nebezpečí vám hrozí, jestliže se budete dlouho věnovat nějakému vodnímu sportu? Může to být např. prochladnutí! Právě tomu mají zabránit ponča na vodní sporty, jež mají tělo udržet v teple před i po sportovním výkonu.

Dovoluje jim to kvalitní materiál, z něhož jsou vyrobeny. Jejich střih pak umož??uje pohodlné převléknutí z mokrého neoprenu či plavek ihned na pláži, přičemž se nemusíte obávat toho, že by někdo viděl z vašeho těla více, než by vám bylo příjemné.

Nejkvalitnější ponča jsou vyráběna ze 100% polyesteru

Stoprocentní polyester, z něhož jsou ponča vyráběna, je nejlepší možnou garancí pohodlí sportovce. Do ponč se přidává z té příčiny, že disponuje podobnými vlastnostmi jako bavlna, současně se ale nemačká a nezadržuje tolik vody.

Ponča vyhnala osušky od vody!

S klasickými osuškami se již dnes u vodních sportů takřka nesetkáte. Na jejich vymření mají zásadní zásluhu ponča s kapucí, jež se jim vyrovnala svojí hebkostí, savostí a měkkostí, současně však mají přednost, že nebrání v pohybu a nekazí sportovní image.

Pončo s kapucí ocení hlavně ženy. FOTO: Mystic

Ponča běžně sahají až pod kolena, takže zakryjí většinu těla a současně člověka zahřejí i ochrání před chladem. Ponča s kapucí pak ocení hlavně dámy, jež často trpí tím, když vylezou z vody s mokrou hlavou a mají jít třeba na zmrzlinu. Konečně mohou zapomenut na ručníkové turbany!

Zakoupit je možné pončo pro každého člena rodiny

Na trhu jsou k dostání nejen pánská ponča, ale samozřejmě i dámská ponča a dětská ponča. K vodě tak může vyrazit celá rodina bez obav, že by u ní nějaký její člen drkotal zuby. Ponča jsou samozřejmě vyráběna v různých barevných provedeních.

Dětská ponča pak mívají podobu oblíbených televizních nebo komiksových hrdinů. Není proto problém zakoupit pončo, jež vaše dítě během chvíle promění třeba v hrdinného Spidermana. Výrobci dnes lákají zákazníky na ponča v moderních designech a rozličných barvách. Některá mají dokonce i stylovou „klokaní kapsu“.

Ponča různých barev pro muže, ženy i děti je možné zakoupit v internetovém e-shopu

Při výběru vhodného ponča byste měli přihlížet především k tomu, aby nepostrádalo žádnou z výše uvedených vlastností. Dnes není problém zakoupit kvalitní pončo na internetu v některém z prověřených specializovaných e-shopů, kde navíc můžete získat celou řadu cenných informací, jež s problematikou oblečení k vodě souvisí. Jedním z nich je specializovaná prodejna pro vodní sporty Showroom Mystic v Brně, jejichž nabídku najdete na stránkách www.mysticstore.cz. Kromě velkého výběru ponč značky Mystic a Brunotti zde najdete i neopreny a praktické oblečení z lykry pro vodní sporty.

Čtěte o boardových sportech: 

Nejčastější dotazy ke kiteboardingu

Drak na kitování se pouští celý rok

Neseďte doma a zkuste adrenalin na vodě

Novoroční předsevzetí s paddleboardem

Proč začít s paddleboardingem

Cestujeme s paddleboardem

Jak vybrat wakeboard pro začátečníka?

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *