Huawei Bluetooth Mouse CD20. FOTO: Huawei

Jedním z mnoha modelů bezdrátových myší od Huawei je CD20 Swift, který se může stát vaším nepostradatelným pomocníkem při každodenní práci.

Hlavní výhodou této myši je bezesporu absence drátů a připojení přes Bluetooth 4.2. Akční rádius takové myši je několik metrů a lze ji tedy použít na velkou vzdálenost jako jakýsi ovládací panel. Bluetooth technologii v dnešní době podporují i jakákoli nová chytrá zařízení, což výrazně rozšiřuje možnosti uživatele. Pokud není vestavěný Bluetooth, vždy si můžete zakoupit adaptér, který tento problém vyřeší.

Optická technologie

Tato Bluetooth mouse funguje na bázi optické technologie, která je založena na provozu svítivé diody, která přenáší pracovní plochu, a optického senzoru. Optický senzor fotografuje vysokou rychlostí povrch, po kterém se myš pohybuje, a na základě získaných snímků elektronika myši určuje směr a rychlost jejího pohybu.

Nejlepší použití: kancelář nebo studium

Myš je vybavena dvěma funkčními tlačítky a jedním kolečkem, které zajišťuje základní úkony. Pokud potřebujete funkčnější myš například na počítačové hry, pak možná tento model není nejlepší řešení. CD20 je však perfektní pro kancelářskou práci nebo studium, kde standardní počet tlačítek na myši stačí na všechny úkony.

Rozměry myši jsou 110x62x33 mm a hmotnost 79 g, což vám umožní vzít si zařízení s sebou na cesty a v případě potřeby ho používat i mimo práci, protože takové zařízení nezabere mnoho místa v kufru. 

Huawei Bluetooth Mouse CD20. FOTO: Huawei
Huawei Bluetooth Myš CD20. FOTO: Huawei

Design a tvar této myši je standardní. Zařízení pohodlně padne do ruky a nezpůsobuje nepohodlí při delší práci u počítače. Pro tento model neexistuje žádná rozmanitost barev. Uživatelé si mohou koupit pouze černou barvu bez jakýchkoliv obrázků a dodatečného osvětlení.

Cenová kategorie, do které toto zařízení patří, svými parametry odpovídá a je nejvhodnější pro kancelářské pracovníky nebo studenty. Oficiální obchod Huawei nabízí slevy i na tento model, takže tato myš pro vás může být příjemným nákupem nebo malým dárkem pro vaše blízké.

Pokud tedy hledáte levnou myš, vhodnou pro každodenní úkoly, může být CD20 vaším řešením.

Myši Huawei jsou kompatibilní s produkty jiných výrobců a lze je používat s celou řadou zařízení prostřednictvím technologie Bluetooth.

Huawei Bluetooth Mouse CD20. FOTO: Huawei
Huawei Bluetooth Myš CD20. FOTO: Huawei

Huawei na DESÍTKA.cz

Mobil Huawei nova 8i

Mobil Huawei nova 9

Huawei Bluetooth myš CD20

Řemínek na chytré hodinky Huawei GT / GT2

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *