Sekta Tomia Okamury používá estetiku nacistů a komunistů. Podívejte se na titulní stranu jejich předvolebního čtiva.

Kromě toho lžou, jako když tisknou, a doufají, že jim tyto lži jejich hloupí příznivci spolknou jako ryba návnadu:

* Evropská unie prý chce poslat tanky proti Maďarsku.

* Česká republika prý platí miliardy korun imigrantům přes jakési neziskové organizace.

* ČSSD, ODS, KDU-ČSL a STAN prý ukradly vodu

V Praze 10 kandiduje například Jan Čížek. Tato osoba je známá též jako Pavel Neumann, jako vydavatel oplzlých tiskovin Na vlastní oči očerňujících Koalici Vlasta, a také jako vydavatel radničních novin Naše Praha 10

DESÍTKA.cz: Tento pán chce být starostou za Okamuru

Kandiduje také obskurní muzikantsko-politický pár Olivie Žižková a Jan Žižka. On vymyslel a ona zazpívala píseň Evropo dýchej. Videoklip přesvědčuje diváky, že Olivie se bojí ve vestibulu metra Strašnická chodit ze strachu před válečnými utečenci.

V Praze by chtěli být zvoleni další výlupci, kteří brojí proti standardním politických stranám. Třeba takový pravicový Ladislav Jakl byl dlouholetým spolupracovníkem ministra financí, předsedy vlády a prezidenta Václava Klause (ODS). Nebo jeho levicový protivník Ivan David, který byl dokonce ministrem zdravotnictví za ČSSD a dnes je zastupitelem v Dubči. Bývalý šéf vězeňské služby Luděk Kula byl poradcem ministryně spravedlnosti Heleny Válkové (ANO). Jiří Kobza vstoupil do KSČ v roce 1988 a po sametové revoluci vstoupil do první Okamurovy strany Úsvit, která byla později rozkradena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *