Starostou Prahy 10 se chce stát Jan Čížek ze sekty uctívačů Pitomiových aka Strany přímé demokracie Tomia Okamury.

Ne že bychom neměli ve vedení Desítky už před ním několik bizarních postav. Vzpome??me například nijak intelektuálně oslnivého Bohumila Zoufalíka (ODS), který přišel ke starostenskému křeslu jako slepý k houslím, když si prohodil funkci s dosavadním starostou Milanem Richterem (ANO), neboť jim ve straně modrých ptáků začala hořet koudel u zadku.

Nebo jeho nástupkyni estébačku Radmilu Kleslovou (ČSSD, ANO), která brala výpalné ze státem ovládaných firem plnými hrstmi, že se při tom ani nestyděla mlaskat, až se jí nakonec zbavil i její Capo di Tutti Capi Andrej Babiš.

Oni ani bývalý starostové za ODS Milan Richter a Vladimír Lipovský, nebo dokonce dnešní starosta za ČSSD Vladimír Novák, nebyli žádný výlupci. Vzpomínáte někdo na něco dobrého pro občany Prahy 10, co mají za sebou?

Čížek není troškař

Jan Čížek je ovšem ještě o level výše. Jednak vstoupil do vyloženě hnusné politické strany SPD a druhak vydělal peníze a získal vliv díky radničním novinám a posléze i svým novinám, které měly stejný obsah a radnice je platila inzeráty z veřejných peněz. Oboje noviny nepřipouštěly veřejnou debatu, opozice v nich byla bezzubá. Tak to dělal Jan Čížek na mnoha radnicích.

Před tím byl manažerem volební kampaně autobusu Zemák, díky které vyhrál prezident republiky Miloš Zeman.

Po tom vydal několik čísel pomlouvačného politického plátku Na vlastní oči, který rozdával zdarma v Praze 10 s cílem, aby nebyla zvolena Renata Chmelová (byla zvolena za Koalici Vlasta největším počtem hlasů do zastupitelstva, kde je vůdkyní opozice, a také do Senátu) a Olga Richterová (obdobně byla zvolena do zastupitelstva za Piráty a později do Poslanecké sněmovny).

Proč si Jan Čížek vybral ke své kandidatuře Prahu 10, vysvětluje na Facebooku: „Moje rodina zije ve Strasnicich po nekolik generaci a jsme zde spokojeni. Na Praze 10 vydavam 20 let noviny, nejspise zde i umru. Proto mi moc zalezi na rozvoji a sprave naseho okoli.“

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *