Fortnite

Fenomenálně populární videohra Fortnite je nyní hratelná na chytrých telefonech. Bohužel je to nepříjemné pro hráče, kteří chtějí hrát, ale nemohou, protože ne všechna mobilní zařízení tuto hru podporují. Pokud vás zajímá, na jaké mobily jde fortnite, tento komplexní průvodce se blíže podívá na kompatibilitu mobilních zařízení Fortnite pro uživatele iOS a Android. Kromě toho prozkoumáme, jaký hardware je vyžadován pro optimální výkon hry, která zařízení jsou doporučena pro její hraní a jak optimalizovat hardware pro nejlepší herní zážitek.

Minimální požadavky pro Fortnite Mobile

Než budete moci hrát Fortnite na svém mobilním zařízení, musíte se ujistit, že splňuje minimální požadavky. Minimální požadavky na Fortnite Mobile se liší v závislosti na tom, zda používáte zařízení iOS nebo Android.

Pro uživatele iOS jsou minimální požadavky následující:

iOS 13.2 nebo novější

iPhone SE (1. generace) nebo novější

iPad Air 2 nebo novější

iPad mini 4 nebo novější

iPad Pro (1. generace) nebo novější

Pro uživatele Androidu jsou minimální požadavky následující:

Android 8.0 nebo vyšší, 64bitový

3 GB RAM nebo vyšší

GPU: Adreno 530 nebo vyšší, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 nebo vyšší

Fortnite
Hra do mobilu Fortnite.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud vaše zařízení nesplňuje tato kritéria, můžete při hraní hry trpět latencí nebo jinými potížemi. Pokud vaše zařízení splňuje minimální požadavky, měli byste být schopni hrát Fortnite bez problémů. Pokud však vaše zařízení nesplňuje minimální požadavky, možná budete muset své zařízení upgradovat nebo zvážit hraní hry na jiném zařízení.

Kontrola kompatibility vašeho zařízení

Pokud stále zjišťujete, zda je vaše zařízení kompatibilní s Fortnite, můžete to zkontrolovat tak, že navštívíte App Store nebo Google Play Store a vyhledáte Fortnite. Pokud je vaše zařízení kompatibilní, můžete si hru stáhnout a nainstalovat. Pokud však vaše zařízení není kompatibilní, nemůžete si hru stáhnout ani nainstalovat.

I když je vaše zařízení technicky schopné provozovat Fortnite, nemůžeme zaručit bezproblémový zážitek. Pokud vaše zařízení nesplňuje doporučené požadavky, můžete stále zaznamenat zpoždění nebo jiné problémy. Pro zajištění nejlepšího herního zážitku se doporučuje hrát Fortnite na zařízení, které splňuje nebo překračuje doporučené požadavky.

Upgrade vašeho zařízení pro Fortnite Mobile

Chcete-li hrát Fortnite Mobile, vaše zařízení musí splňovat minimální nebo doporučené specifikace. Upgrade vašeho zařízení může být nákladný, ale může se vyplatit, pokud jste hardcore hráč, který chce hru zažít naplno.

Než přepnete, udělejte si domácí úkol o tom, které gadgety ve Fortnite fungují nejlépe. Mezi nejlepší zařízení pro hraní Fortnite patří iPhone 11, Samsung Galaxy S20 a iPad Pro. Tato zařízení mají výkonné procesory a vysoce kvalitní grafiku, díky čemuž jsou ideální pro hraní her.

Pokud nejste připraveni upgradovat své zařízení, můžete jej optimalizovat pro lepší herní výkon. Můžete například zavřít všechny aplikace na pozadí, vypnout upozornění a vymazat mezipaměť zařízení. Můžete také snížit nastavení grafiky ve hře, abyste snížili zpoždění a zlepšili výkon.

Fortnite
Fortnite, počítačová hra pro mobilní telefony

Tipy na hraní a výkon Fortnite Mobile

  • * Jakmile zkontrolujete kompatibilitu svého zařízení a optimalizujete jej pro lepší herní výkon, je čas skočit do hry. Přečtěte si tuto příručku, abyste co nejlépe využili hratelnost a výkon Fortnite Mobile.
  • * Používejte sluchátka: Používání sluchátek vám může pomoci slyšet nepřátelské kroky a další zvuky jasněji, což vám poskytne konkurenční výhodu.
  • * Přizpůsobte si ovládání: Fortnite Mobile vám umožňuje přizpůsobit si ovládání tak, aby vyhovovalo vašemu hernímu stylu. Experimentujte s různými nastaveními ovládání, abyste našli to nejlepší pro vás.
  • * Buďte ve střehu: Fortnite je rychlá hra a musíte být vždy ve střehu. Vždy dávejte pozor na nepřátelské hráče a buďte připraveni se v případě potřeby bránit.
  • * Nacvičte si stavění: Stavění je pro Fortnite zásadní a musíte stavět rychle a efektivně, abyste přežili. Procvičte si stavění staveb v kreativním režimu, abyste zlepšili své stavitelské dovednosti.
  • * Hrajte s přáteli: Hraní s přáteli může zpříjemnit hru a může vám pomoci zlepšit vaši hru. Koordinujte se se svými přáteli na vývoji strategií a sestřelte nepřátelské hráče.

Dodržováním těchto pokynů si užijete více zábavy při hraní Fortnite Mobile a zlepšíte svůj celkový výkon.

Závěr

Fortnite Mobile je vzrušující a zábavná hra, kterou si mohou užít hráči všech úrovní. Nicméně ne všechna mobilní zařízení jsou s hrou kompatibilní, proto byste si měli před stažením a instalací zkontrolovat, zda vaše zařízení splňuje minimální kritéria. Pokud vaše zařízení nesplňuje minimální požadavky, možná budete muset provést upgrade nebo zkusit hrát hru na novém zařízení.

Podle tohoto návodu můžete zvýšit výkon svého zařízení a herní zdatnost. Nyní máte vše, co potřebujete, ať už jste ostřílený hráč nebo začátečník, abyste mohli začít hrát Fortnite a připojit se k milionům dalších hráčů, kteří jsou do něj zamilovaní.

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *