notebook

Živé sázení online nebo také live betting se stal oblíbenou činností, kterou jsme v současnosti díky technologiím schopni vykonávat z pohodlí domova, přímo na obrazovkách svých notebooků, telefonních zařízení, tabletech či iPadech. Tento trh se velmi rozrostl a aktuálně na internetu narazíme na opravdu hojný počet sázkových kanceláří, které mimo jiné nabízejí také živé sázení. Často se setkáme s tím, že součástí mnoho sázkových kanceláří jsou online kasina. Velká část těchto bookmakerů nabízí různé uvítací nabídky a bonusy, které jim zajistí příchod nových uživatelů a jejich stránky.

Co je to live sázení online

Živé sázení je způsob sázení, kdy uskutečníme sázku až po zahájení zápasu, turnaje, soutěže, nebo jiné příležitosti. Jedná se tedy o rychlý proces, během kterého můžete získat výhru, a nebo celou svoji sázku prohrát. Vždy byste k živému sázení měli přistupovat s chladnou hlavou a pořádně si svoji sázku promyslet. Live sázení je způsob, pomocí kterého mohou už tak nadšení milovníci a znalci sportu vnést trochu toho adrenalinu do sledování zápasu.

Na co si mohu vsadit?

Mnoho sázkových kanceláří navíc nabízí i live streamy, neboli živé vysílání zápasu. Mezi oblíbené sporty patří fotbal, lední hokej, basketbal a tenis, ale nalezneme tu i sporty jako je stolní tenis, nebo například americký fotbal a mnoho dalších, ne tolik populárních. Některé online sázkové kanceláře nabízí i sázení na různé politické události, jako je volba prezidenta v České republice a USA.

Na co si dát během live sázení pozor

Jednou z věcí, které bychom se měli určitě vyvarovat, je sázet na zápasy a soutěže, které nesledujeme a o kterých nemáme značný přehled. Vždy si vsaďte pouze na ty zápasy, turnaje a soutěže, o kterých máte dostatek informací. To samé platí i při sázení na týmy. Doporučujeme ještě dříve, než se rozhodnete si vsadit, udělat menší průzkum a zjistit si všechny potřebné a nezbytné informace o týmu, jeho počtu výher, jednotlivých hráčích, ale nezapomeňte ani na obecné informace, které jsou s daným sportem spojeny a které mohou pomoci zvýšit vaše šance na výhru.

Dále bychom se měli mít na pozoru před různými podvodníky a podvody, se kterými se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Abychom zůstali před podvodníky v bezpečí, vždy je nutné ihned po navštívení webové stránky zkontrolovat její URL adresu. Ta totiž může být prvním ukazatelem, který nám odhalí, že se jedná o podvod. I malý rozdíl v adrese nám může pomoci podvod odhalit.

notebook
Notebook na práci i zábavu. FOTO: Pexels.com

Pár slov na závěr

Závěrem lze tedy napsat, že živé sázení by pro nás mělo být především odreagováním a něčím, čemu rozumíme a jsme si vědomi rizik s online sázením spojených. Nikdy bychom neměli investovat částku, která by nám v případě prohry mohla chybět. Vždy bychom se měli řídit rozumem, ne emocemi a vždy si vsadit pouze takové množství peněz, které si můžeme dovolit ztratit. Sázet bychom pak měli pouze na ty zápasy, které sledujeme.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *