Irena Bartoňová Pálková se nejspíš do Senátu nedostane. Nevěří ji bookmakeři z Fortuny ani průzkumy veřejného mínění. Pokud byste přesto uvažovali, že této kandidátce Občanské demokratické strany hodíte lístek do volební urny, měli byste si napřed prostudovat její volební noviny. Dozvíte se z nich hodně.

Irena Bartoňová Pálková má ráda bulvár. Pojmenovala své volební noviny Třesk, dala jim stejný papír i grafickou úpravu, jakou používá Blesk.

Irena Bartoňová Pálková je muž. Sama sebe označuje za bojovníka a nikoliv bojovnici, jak bychom až dosud předpokládali.

Irena Bartoňová Pálková se cítí jako uklízečka a doufá, že ji budou volit uklízečky a milovnice úklidu v domácnosti. Jinak by se nenechala nafotografovat v pracovním oděvu uklízeček na největší snímek ve svých volebních novinách. A na druhé nejvýznamnější místo (na poslední straně) by nepsala své rady, jak uklízet. Asi v tom bude dobrá.

Irena Bartoňová Pálková vypadá jako mamina od plotny. Také se tak obléká.

Irena Bartoňová Pálková je familierní a nechává se oslovovat jen křestním jménem.

Irena Bartoňová Pálková ví, kdo je Angela Merkelová. Její fotku s neznámým pánem si dala do záhlaví svých volebních novin.

Irena Bartoňová Pálková peče s Petrem Machem. Nechala mu jednu stránku ve svých volebních novinách, kde místo své ODS propaguje jeho Svobodné.

Ke cti Ireny Bartoňové Pálkové je nutno připočíst, že se nesnížila k obvyklé taktice kandidátů a kandidátek do Senátu, a netvrdí, že jako senátorka by vyřešila místní problémy. Od toho jsou zastupitelstva, úředníci, obce, okresy, kraje, ministerstva a vláda.

K nadcházejícím volbám do Senátu čtěte více: 

Schwarz patří do Hrdličkovy skvadry pro Prahu

Kislingerová: profesionalita a důvěryhodnost?

Cabrnochová byla zvolena řádně podle práva

Ivana Cabrnochová visela nelegálně ve Strašnicích

Hnus velebnosti. Je to hnus

Od Lidového domu, kde zasedá předsednictvo strany

Wikipedia prokoukla Ivanu Cabrnochovou

Cabrnochová chce vypadat lépe, než se chová

Cabrnochová: Když hloupost kvete v Senátu

Kdo kandiduje do Senátu za Prahu 10?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *