senat-schwarz-nahled

Pane Schwarzi, v Senátu nemůžete řešit záležitosti Vršovic, Strašnic a Malešic! FOTO: Kuba Turek

Bývalý šéf pražské zdravotnické záchranné služby, bývalý senátor za ODS a lékař Zdeněk Schwarz se snaží znovu dostat do Senátu. Před dnešními a zítřejšími volbami nás přesvědčuje, že jako senátor by mohl ovlivnit problémy v Praze 10. ??ekněme ovšem rovnou: Je to nesmysl!


<%ZZ48_heureka_peprovysray%>

Zdeněk Schwarz ve svém soukromém volebním letáku honosně nazvaném Noviny voličů Praha 10 předestírá, o co by se jako senátor zajímal. Je to smutné čtení. Buď neví, jaká je opravdová role Senátu, ačkoliv v něm dříve zasedal, nebo jenom vychytrale nadbíhá hloupějším voličům.

Neví jaká je funkce Senátu?

Senát je především pojistka demokracie, neboť kontroluje poslance v Parlamentu. Vrací jim špatné zákony, navrhuje změny, potvrzuje do funkcí nejvýznamnější osoby navržené prezidentem, jako například ústavní soudce nebo členy bankovní rady.

Zdeněk Schwarz místo toho pokládá ze nejdůležitější témata v Senátu stav kulturního domu Eden, opravu polikliniky Malešice a placené parkovací zóny v Praze 10. Navrhuje také nové stanoviště záchrany v Praze 10. což by měla zaplatit radnice. Chce vrátit na Povltavskou stezku zdravotnické cyklohlídky.

Koroner chce nazpátek do politiky

Zdeněk Schwarz je dnes pražským koronerem. To je lékař, který jezdí k zemřelým a zajišťuje ohledání jejich těl z medicínského hlediska. Případně spolupracuje s policií či hasiči, pokud je to potřeba.

INFO: Zdeněk Schwarz

<%ZZ50_booking_cesko%>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *