Nová autobusová linka číslo 279 bude od zítřka v provozu na trase Želivského – Třebešín – Malešická stráň – Rektorská – Poliklinika Malešice.

V neděli 10. října poprvé vyjede malý bezbariérový autobus (midibus). Bude výhodný především pro cestující, kteří se budou chtít jednoduše dostat k lékaři.

Linka 279 bude jezdit každý den od 5 do 24 hodin v pravidelném intervalu 20 minut v přepravních špičkách pracovního dne a 30 minut mimo špičku.

Nízkopodlažní midibusy jistě ocení obyvatelé Domova seniorů Malešice v Rektorské ulici, kteří se pohodlně dostanou do malešické polikliniky.

155 se zkracuje

V souvislosti se zavedením nové linky 279 se zkrátí dosavadní
autobusová linka 155 o úsek Sídliště Malešice – Habrová. Tudy bude
jezdit dvěstěsedmdesátdevítka.

Societa jezdí nadále

V provozu zůstává nadále mikrobusová linka Societa, která v Praze 10 spojuje zdravotní a sociální zařízení pod číslem 2. Navíc je vybavená pro přepravu hůře pohyblivých klientů a vozíčkářů.

Linka Societa jezdí po trase Jiřího z Poděbrad, Nemocnice Vinohrady, U Vinohradské nemocnice, Plaňanská, Sídliště Malešice, Rektorská, Sídliště Malešice, Limuzská, Skalka, Poliklinika Zahradní Město, Centrum Zahradní Město, Topolová, Centrum Zahradní Město.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *