Provozní doba polikliniky

Podívejte se na přehled zdravotnických zařízení v Praze 10

Praktický lékař pro dospělé – Daniela Vyvadilová, Yvona Huňáčková
Praktický lékař pro dospělé – Mária Dědinová, Markéta Banamisová
Praktický lékař pro dospělé – Jindra Holíková, Klára Smolíková, Jaroslava Kučerová
Praktický lékař pro dospělé – Helena Jeřábková, Jarmila Kettnerová
Praktický lékař pro dospělé – Renata Holečková, Hana Tomešová
Praktický lékař pro dospělé – Alena Ježdíková, Zuzana Nováková
Praktický lékař pro dospělé – Věra Kaftanová, Kateřina Soldátová, Adriana Fabingerová
Praktický lékař pro dospělé – Soňa Beranová, Kamila Luptovská, Ludmila Prokopová
Praktický lékař pro dospělé – Soňa Beranová
Praktický lékař pro děti a dorost – Eva Chládková
Praktický lékař pro děti a dorost – Eva Burdová, Jaroslava Sergovičová
Praktický lékař pro děti a dorost – Marta Spurná, Magda Staňková
Praktický lékař pro děti a dorost – Vladěna Jonášová, Vojtěch Šterzl, Daniela Čermáková, Kateřina Váňová

Ortopedie – Štefan Dojcsán, Jaromír Semerád, Petr Landsperský, Jaroslav Forman st.
Ortopedie – Milena Krušinová, Jan Dobiáš, Pavel Melicherčík
Chirurgie – Silvia Tůmová, Dana Pavlátová
Psychiatrie – Tibor Miklóš, Jiřina Vorlíčková, D.Beková, J. Miklóšová
Chirurgie – O. Zavadil, J. Jandová, J. Spilka, K. Bognárová, Z. Novotná
Centrum zobrazovacích metod – Iveta Borská, Natalia Hradecká, Daniela Holá, Karin Žáková
Ultrasonografie – N. Hradecká, I. Borská
Soukromá interní ambulance – Ludmila Dvořáková, Stanislava Vágnerová
Soukromá kardiologická ordinace – Věra Ludvíková
Dětská kardiologie – Vladěna Jonášová, Vojtěch Šterzl, Daniela Čermáková, Kateřina Váňová
Angiologie (cévní ambulance) – Tomáš Šejda
Endokrinologie – Zdeněk Kopenec
Laboratoř (výdej výsledků krve)
Odběry krve
Plicní ambulance – Marie Benýšková
EKG – Jana Lacinová, Marie Žáčková
Interní oddělení – Jana Lacinová
Ušní, nosní, krční – Ibrahim Issa
Gastroenterologie – Jiří Novotný, Ivana Čáslavová, Miroslava Balounová
Dermatologie – Marcela Tomášová
Ušní, nosní, krční – Ibrahim Issa
Oční ordinace – J. Sylsová, M. Janoušová
Ušní, nosní, krční – Marie Kopecká, Iva Procházková
Gynekologie – Lochman, Lochmanová, Krejčí, Zmrhal, Kovařík
Diabetologická ordinace – Věra Kabíčková, Hana Myslíková, Marie Hlaváčková
Zubní ordinace – Ivan Horvai, Hana Jírová
Dentální hygiena, zubní ultrazvuk – Hana Veselá
Zubní ordinace – Milena Čepicová
Zubní ordinace – Irena Potácelová, Marcela Prokopcová
Zubní ordinace – Vladislav Kadleček, Jiřina Kalivodová, Božena Mikulcová, Sonia Vodičková
Zubní ordinace – Blanka Pavlíčková, Hana Vondrová
Zubní ordinace – Miroslava Novotná, Petra Tidrichová
Dentální hygienistka – Sonia Vodičková
Zubní ordinace – Irena Lehnertová, Veronika Houšková
Zubní ordinace – Marie Codrová, Naďa Vodová, Karolina Codrová, Lenka Kolmanová
Zubní ordinace – Jana Synková, Marcela Trantinová
Urologie – Svatopluk Šalda, Radomil Puš
Urologie – Jan Poduška, Jiří Švejnoha
Urologie – služby lékařů
Psychologie – Marie Rothbauerová
Sexuologie – L. Daneš

Masáže – Lukáš Trojan
Fyzikální terapie
Kosmetika
Kosmetika – Libuše Zajícová, Alena Soukupová
Lékárna BENU
Bioprodejna Homi, masáže a pedikúra Sametha – Kateřina Morchová
Psychologická poradna – I. Kopecká
Pobyty v lázních – Roman Šebek
Provozní oddělení
Jídelna pro veřejnost

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *