Řešíte momentálně tíživou finanční situaci ve vaší domácnosti a nevíte na koho se obrátit a poprosit ho o pomocnou ruku? Máte záznam v registru dlužníků a je vám více než jasné, že banka nebude k vaší žádosti o půjčku příliš sdílná? Anebo momentálně nemáte zaměstnání či v něm pobíráte minimální mzdu, kterou by pravidla bankovního systému ihned zavrhla? Ať je již vaše momentální finanční situace jakákoliv, vězte, že vaše finanční problémy může vyřešit nebankovní půjčka, která je dostupná všem a navíc si ušetříte spoustu administrativních úkonů, se kterými by vás obtěžovala banka.

Navíc si o danou půjčku požádáte velmi rychle a samotné vyřízení proběhne během několika málo hodin. Nebankovní instituce totiž velmi dobře ví, jak velkou roli hraje v případě finanční tísně čas, a tudíž ho rozhodně neztrácejí.

Máte dluhy z minulosti a bojíte se, že vám nebankovní společnost nepůjčí?

Nesete si na svých bedrech břemeno v podobě dluhů, které máte z minulosti a to ať již dávné či nedávné? Nevadí. Půjčka pro zadlužené je k mání i v případě, kdy máte u svého jména přízvisko neplatič či dlužník.

Nebankovní společnosti totiž moc dobře vědí, že ne vždy se samotný klient do registru dlužníků dostane vlastní vinou a že z velké části mohou být příčinou zápisu do něj i na první pohled banální pozdě zaplacené faktury třeba za mobilní služby či internet.

Hlavně z tohoto důvodu je nebankovním institucím nadmíru jasné, že zápis v registru dlužníků může být stopkou pro vaše další finanční kroky, ke kterým se budete chtít ať už z jakéhokoliv důvodu uchýlit v budoucnosti. Bát se tedy toho, že vám nebankovní společnost nepůjčí peníze právě proto, že máte tento nelichotivý zápis v registru dlužníků, není momentálně na místě.

Jak si nebankovní půjčku zažádat?

O nebankovní půjčku si téměř ve všech případech můžete zažádat on-line pomocí vyplnění krátkého on-line formuláře, k jehož úspěšnému vyplnění vám postačí pouze občanský průkaz. Po jeho odeslání vás do několika málo minut kontaktuje pracovník finančního oddělení a sdělí vám další kroky, které povedou k toužebné půjčce.

Zažádat si o půjčku můžete rovněž pomocí SMS zprávy, kterou pouze ve správném tvaru odešlete na telefonní číslo dané společnosti, a během několika málo minut se vám opět ozve finanční pracovník s dalšími pokyny.

Peníze si posléze můžete nechat poslat buďto domů a to prostřednictvím kurýra, který vám částku doručí až do bytu či si je můžete nechat zaslat na bankovní účet anebo poslat poštovní poukázkou u které ovšem musíte počítat s jistým poplatkem.

Ani v jednom případě tak nemusíte navštěvovat samotnou instituci a rozčilovat se nad stohy papíru, které je třeba vyplnit. Minimum administrativních úkonů a otázek, na které se vám nechce odpovídat, vás utvrdí v tom, že jste se rozhodli správně.

Kolik peněz si můžu půjčit a na co?

Půjčka do 5000 okamžitě všem, je dostupná absolutně každému, kdo si o ni požádá. Pokud byste měli zájem o to, půjčit si částku vyšší, ani to ovšem není problém. Nebankovní společnosti si zakládají na tom, aby jejich služby byli dostupné opravdu všem a to bez rozdílu.

Pokud tedy plánujete, že v bytě zrekonstruujete svoji koupelnu či kuchyň, můžete se do rekonstrukce pustit s plnou parádou. A to zejména proto, že je nebankovní půjčka neúčelová a tudíž je absolutně pasé na co dané peníze využijete. Pokud tedy zrovna neprahnete po rekonstrukci, ale naopak chcete třeba investovat do svého vzdělání či vzdělání vašich ratolestí, anebo plánujete perfektní letní dovolenou u moře podle svých představ, směle do toho. Nebankovní společnost se totiž nikdy nepídí po tom, na co jejich klienti peníze využijí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *