tarocchi

Tarotové karty. FOTO: Poznání

Každý se alespo?? jednou za čas ocitne na rozcestí a neví kudy kam. Najít řešení nelehké životní situace není vůbec lehké. Při tom způsobů, jak si pomoci, je spousta. Někdo zajde k životnímu kouči, jiný se obrátí na dobrého přítele a z bolesti a zármutku se vypovídá, jiný upřednostní návštěvu kostela. Dalším řešením je výklad karet. Andělské a tarotové karty si lidstvo vykládá už pěknou řádku let.

Vy s tím můžete začít od této chvíle.

Dříve, než výklad andělských karet zahájíte

Výklad andělských karet nemusí být zprvu vůbec jednoduchý. Na andělských a tarotových kartách najdete nejrůznější obrázky, symboly a obrazce, které vám nemusí ze začátku říkat vůbec nic. Proto se doporučuje napřed si o výkladu karet a spiritualitě něco přečíst. Ve výkladu můžete pokračovat až potom, co vás zaujme.

Spiritualita neboli česky duchovnost znamená jiný způsob vnímání života v praxi. Je to život, v němž si uvědomujete, více než kdo jiný, boží přítomnost. Jak poznáte, že může spiritualita pomoct právě vám?

Začnete se najednou cítit mnohem lépe. Uleví se vám a při každém dalším životním zkratu se na spiritualitu znovu obrátíte. Potom teprve můžete zkusit výklad karet. Nejprve si třeba domluvte sezení se spiritualistkou/spiritualistou, který vám výklad karet předvede. Potom to můžete zkusit sami.

Je úplně normální, že se při výkladu karet budete cítit zprvu zmatení

Když se odhodláte tarotové a andělské karty domů pořídit, seženete je běžně na internetu nebo ve speciálních obchůdcích. Jsou to sady karet. Tarotové karty obsahují 78 karet, andělské 48. Vykládá se z jedné nebo ze tří karet. Na výklad karet je potřeba udělat si čas a prostor.

Při výkladu se nenechte nikým a ničím rušit, uvolněte se. Klidně si pusťte relaxační hudbu, zatáhněte rolety, zapalte vonné svíčky. Je nanejvýš důležité, abyste uvolnili napětí ve vaší mysli. Odsu??te stres a povinnosti, které na vás čekají.

Nenechte se rozptylovat a pro výklad andělských karet si vyhraďte dostatek času. Nespěchejte a plně vnímejte symboly na jednotlivých kartách. Ptejte se na to, co vás trápí. Hledejte cestu k osobnímu štěstí.

andelskekarty

Andělské karty. FOTO: Poznání

Pokud jste připraveni přijmout špatné i pozitivní zprávy, bude vám nejspíš jedno, které karty pro výklad zvolíte – zda to budou andělské karty či tarotové karty. Pokud byste na začátku byli přecitlivělí, upřednostněte karty andělské.

Ty, na rozdíl od karet tarotových, vykládají jen pozitivní osud. Tedy na všem, co vás čeká a co by vám mohlo vstoupit do cesty, vidí něco pozitivního.

Na rozdíl od toho karty tarotové se s vámi mazlit nebudou. Odhalí všechno – to dobré i to méně dobré, co by vám mohlo zkomplikovat život.

Ať už se pro andělské či tarotové karty rozhodnete, pořídit si je můžete na stránkách www.poznani-knihy.cz . Okouzlete svou mysl výkladovými kartami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *