Největší showroom a nejnovější prodejní koncept značek Dacia a Renault je otevřen v Malešicích. Ve zbrusu novém autosalonu TUkas na Černokostelecké ulici se auta předvádějí, prodávají, opravují a lakují.

Největší showroom značek Renault a Dacia v Česku byl otevřen v Praze – Malešicích pod názvem TUkas ČSAO. Na plochu více než 1000 m2 se vejde 13 vozů Renault, 7 vozů Dacia a 4 užitkové vozy. 

Nový autoservis Dacia a Renault v Praze

„Hledali jsme vhodné doplnění stávajícího portfolia skupiny TUkas a Renault hledal strategického partnera pro Prahu, setkali jsem se tedy ve správný čas na správném místě“ uvádí Jiří Tůma, majitel skupiny TUkas. „Navíc Renault a Dacia patří dlouhodobě mezi nejvíce žádané značky v České republice,“ vysvětluje Jiří Tůma, proč se skupina rozhodla právě pro tyto automobilové značky.

Autosalon Renault a Dacia, Praha - Malešice.

Za několik měsíců zkušebního provozu se podařilo již objednat a částečně předat téměř 400 vozů. V letošním roce chce skupina TUkas dodat svým zákazníkům celkem přes 600 vozů, v roce 2018 potom 800 a v roce 2019 hodlá dosáhnout hranice 1000 ročně prodaných automobilů obou značek.

Autosalon Renault a Dacia, Praha - Malešice.

Areál patří mezi první v Evropě, vybudované v souladu s novým designovým konceptem exteriéru a interiéru Renault Store.

Autosalon Renault a Dacia, Praha - Malešice.

Součástí areálu TUkas ČSAO je i jedna z nejmodernějších a největších lakoven v evropském rozměru, má čtyři lakovací kabiny a osm přípravných pracovišť. Jedna kabina je určena i pro užitkové a nákladní vozy. Nejmodernější technologie IONTEC, REVO, IRT a Spectrometr jsou určeny pro využití vodou ředitelných materiálů.

Autosalon Renault a Dacia, Praha - Malešice.

Celý areál je vytápěn a klimatizován pomocí kapilár, hloubkových vrtů a tepelného čerpadla.

Autosalon Renault a Dacia, Praha - Malešice.

V areálu bude vybudován ještě zastřešený autosalon užitkových vozů a čerpací stanice pohonných hmot, včetně CNG a dobíjecí stanice pro hybridní a elektro vozy všech značek.

Autosalon Renault a Dacia, Praha - Malešice.

TUkas ČSAO

Skupina TUkas je autorizovaným prodejcem a servisem značek Volkswagen, Škoda, Volvo, Opel, Kia, Renault a Dacia. Dále pak autorizovaným servisem značek Audi, Ford a Chevrolet. Ojeté vozy jsou nabízeny prostřednictvím programů Škoda Plus, Das WeltAuto, Volvo Select a Opel Certifikované ojeté vozy. Operativní leasing a dlouhodobý pronájem vozů zajišťuje společnost TT-Complex.

INFO: TUkas, Černokostelecká 114, Praha 10. 

 Zobrazit místo Obchody Praha 10 na větší mapě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *