Nabídek na práci není nikdy dost. Zvlášť v dnešní době, kdy zaměstnavatelé shánějí dobré zaměstnance jako diví a zároveň lidé hledají slušnou práci často dlouhé měsíce. Proto se vedle zavedených pracovních portálů rozjela jejich nová konkurence Jen Práce. Čerstvý vítr na trhu práce zavanul i do Prahy 10.

Veškeré služby pracovního portálu jsou zdarma. Zaměstnavatel může bezplatně inzerovat svoji nabídku a stejně tak zájemce o práci nic neplatí.

Brigády nastálo i jenom na výpomoc

Nový pracovní portál Jenprace.cz spustila firma Social Sites z Hradce Králové, která má zkušenosti z podobných projektů zaměřených na prodej jídla z restaurací nebo aut. Proto portál funguje hned od začátku jako dobře namazaný stroj. Nevšimli jsme si žádné větší chyby, když jsme hledali brigády pro dvacetileté mladíky.

Posuďte sami. Tady je dnešní pražská nabídka pro brigádníky:

Úklidy domácností: odměna 80 – 100 Kč

Servírka/číšník, barmanka/barman: odměna 100/h

Externí textař: odměna 150+ / NS

Barmanka v Cinema City: odměna 72 Kč/hod

Průzkum finančního trhu: odměna dle vykonané práce.

Animátor – děti. Malování na obličej, tvarování: odměna 300 Kč/akce

Anketář/ka: odměna 10 Kč/kontakt

Výživový poradce: odměna 200 Kč/h

Doučování matematiky: odměna 150 Kč/h

Nabídku práce je nutné zvažovat

Samozřejmě je potřeba zbystřit, když se objeví nabídka pro dívky v cizině. Za tohle sice provozovatel samoobslužného portálu Jenprace.cz nemůže, ale naletěla by na to snad jen hloupá husa:

Hosteska Sardinie – Hostess Agenzia Italia: odměna 60 Euro/den

Seriozní agentura hledá sympatické děvčata na post nápojové konzumentky, pro naše spřátelené disko-cluby v Itálii a Sardinii ve věku od 18–30 let. Základní znalost italštiny nebo angličtiny výhodou. Vysoké výdělky, ubytování zdarma a odvoz do práce zajištěn. Česká asistence na místě. VŠE SERIOZNĚ! Nejedná se o služby intimního charakteru. Děvčata bez zkušeností rádi zaškolíme. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zájemkyně prosím zašlete své foto 3×, věk, výšku, váhu, termín nástupu na náš email.

Pracovní poměr v Praze, Česku, nebo dokonce v cizině?

Stálé pracovní poměry nabízí portál spíš v nízké a nižší střední kategorii. Dnes je v nejnovější nabídce pro Prahu například kuchař, řidič náklaďáku, pomocný dělník v textilce, automechanik, referent a právník pro obecní úřady, strážný či dělník u CNC lisu.

V této kategorii pracovních poměrů se nacházejí také nabídky ze zahraničí. Je jich sice daleko méně než z Česka, ale za to jsou mnohem lépe placené. Jste-li řezník či instalatér a nemáte doma závazky, můžete okamžitě vyrazit za prací do Evropy. Jestli netrpíte mořskou nemocí, zkuste práci na zaoceánské lodi. Jenom nejasně formulované nabídce „table dance“ pro mladé tanečnice bychom se raději vyhnuli…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *