koloběžka

Radnice Prahy 10 připravila anketu na téma bezmotorové dopravy. Desítka je členitá a má mnoho krásných míst, kam se dostanete pohodlněji na kole, koloběžce nebo jiném bezmotorovém prostředku. Možná Desítkou pouze projíždíte a všímáte si, kde byste její cestní síť vylepšili nebo kde se při průjezdu necítíte zrovna nejbezpečněji. Sdělte nám, jaké dopravní bezmotorové prostředky využíváte, pro jaké cesty, jestli narážíte na nějaké překážky (např. chybějící cyklotrasy a její návaznosti, nedostatek cyklostojanů, špatná průjezdnost).

„V rámci budování dostupného města krátkých vzdáleností se postupně věnujeme tématům, která mají pro významnou část obyvatel Prahy 10 nezastupitelnou roli. Tento dotazník vznikl na četné apely veřejnosti k možnému zkvalitnění cyklistické infrastruktury naší městské části,“ říká Milan Maršálek (VLASTA), předseda Výboru pro životní prostředí a infrastrukturu zastupitelstva Městské části Praha 10.

Výsledky dotazníku budou sloužit jako podklad pro správce komunikací, aktualizaci Cyklogenerelu Městské části Praha 10 a přípravu osvětových kampaní městské části Praha 10.

INFO: Vstup do ankety (Strategieprodesitku.cz)

Anketa je anonymní a zabere vám okolo 10 minut. Můžete ji vyplnit do 30. dubna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *