Jeden z nejvýznamnějších dodavatelů zdravotnického materiálu a ochranných pomůcek Mediskont spouští tento týden novou kampaň, jako reakci na aktuální dění – Respirátor pro každého. Ochranná pomůcka s normou KN95 by se měla dostat co nejrychleji ke všem, kteří ji potřebují. Heslem této kampaně je – požadovaná kvalita, na správném místě, ve správný čas, dostupná všem.

E-shop Mediskont: vyberte si respirátor

Současná společenská situace ztěžuje život všem. Společným úsilím se snad brzy podaří vše ustát a vrátit „do normálu“. Mediskont si uvědomuje svou společenskou odpovědnost a chce pomoci výraznou slevou a tím dostat k lidem tolik vyžadované ochranné pomůcky„Myslíme si, že by bylo vhodné, aby došlo k úplné penetraci populace ochrannými pomůckami, které zabraňují dalšímu šíření a chrání svého nositele. Proto jsme se rozhodli všem, kteří chtějí s tímto moribundusem zatočit, pomoci a nabízíme čtyřvrstvé respirátory. Věřím, že utratit týdně stokoruny za respirátory je v této těžké době složité. Proto jsme se rozhodli velkou část nákladů zadotovat a nabízet tento typ respirátoru za baťovských 9,90 Kč. Moc si přejeme, aby toto období skončilo a věříme, že můžeme aspoň takto pomoci,“ dodává tiskový mluvčí společnosti Mediskont Jiří Wagner.

Plánované spuštění této akce je hned první týden v únoru, kdy je očekáván opět další nárůst počtu nakažených. Respirátory se budou prodávat po deseti kusech, celkem tedy za 99 Kč. Společnost by ráda nabídla respirátory i těm, kteří na ně prostě nemají. „Věřím, že by se mohlo podařit snížit procento rouškařů a nahradit je právě respirátory. Jsme připraveni expedovat respirátory okamžitě kdekoli po celé ČR. Budeme dbát, aby zboží dorazilo téměř okamžitě. K čemuž mohou dopomoci i naši partneři, kteří se do celé naší akce – Respirátor pro každého – s námi zapojí,“ dodává Jiří Wagner.

Respirátor. FOTO: Mediskont

„Určitě se najde mnoho lidí, kteří vymění roušku za efektivní ochranu svou i svého okolí. Naším společným cílem by mělo být co nejrychleji minimalizovat šíření viru a co nejrychlejší návrat dětí do škol, na sportoviště a dospělé k normální, neomezované práci a zábavě,“ vyslovuje nahlas svá přání Wagner.

Mediskont bude své respirátory nabízet primárně přes své e-shopové stránky. Dále je možné respirátory objednat i telefonicky, či e-mailem a dokonce vyzvednou na pobočce v Uherském Hradišti. „Chceme být lidem co nejblíže. Chceme konečně začít normálně fungovat. Pevně věříme, s celým kolektivem našich zaměstnanců a partnerů, že toto může být další krok k tomuto návratu,“ uzavírá informace k celé kampani Jiří Wagner.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *