Internetový portál DESÍTKA.cz podléhá licenci Creative Commons – uveď autora.

Pokud není uvedeno jinak, podléhají veškeré materiály (text, fotografie, obrázky, videa a další formáty veřejného sdělení) těmto podmínkám:

CC-BY Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko 

Znamená to, že vydavatel uvolňuje veškeré uveřejněné materiály pro všeobecné použití. Je tedy možné volně nakládat s texty, fotografiemi, filmy, obrázky a dalšími daty, které byly uveřejněny v rámci DESÍTKA.cz. Jedinou podmínkou pro převzetí do cizích informačních systémů, médií a jakýchkoliv veřejných výstupů je uvedení autora a odkazu na webovou stránku www.desitka.cz

Vydavatel UpDown Media, s.r.o. podporuje co nejjednodušší a nejširší výměnu informací mezi lidmi.  Spolu s redakcí DESÍTKA.cz věří, že informace jsou dlouhodobě nejdůležitějším prvkem pro zlepšení života nás všech.

Další práva nejsou omezena

Všeobecné povolení k šíření materiálů DESÍTKA.cz podle licence Creative Commons se nedotýká ostatních práv, především osobnostních, platných v rámci jednotlivých států světa. Také platné nadřazené právní normy mohou šíření materiálů z DESÍTKA.cz upravovat.

Výjimky z licence Creative Commons mohou být uvedeny v rámci přesně označených materiálů.

Jakékoliv dotazy či spolupráci vyřizuje vydavatele DESÍTKA.cz info@updownmedia.cz Je k dispozici také na vyjasnění případných sporných drobností, řešení situací nad rámec licence Creative Commons a jakékoliv další komunikaci o obsahu www.desitka.cz

UPOZORNĚNÍ

Redakce DESÍTKA.cz spolupracuje s dalšími médii na článcích, fotografiích a dalších materiálech pro jejich účely. Na materiály uveřejněné mimo www.desitka.cz se vztahuje běžný copyrigt, případně licence, pod kterou konkrétní média uveřejňují své materiály.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *