Internetový portál DESITKA.cz podléhá licenci Creative Commons – uveď autora.

Pokud není uvedeno jinak, podléhají veškeré materiály (text, fotografie, obrázky, videa a další formáty veřejného sdělení) těmto podmínkám:

CC-BY Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Znamená to, že vydavatel uvolňuje veškeré uveřejněné materiály pro všeobecné použití. Je tedy možné volně nakládat s texty, fotografiemi, filmy, obrázky a dalšími daty, které byly uveřejněny v rámci DESITKA.cz. Jedinou podmínkou pro převzetí do cizích informačních systémů, médií a jakýchkoliv veřejných výstupů je uvedení autora a odkazu na webovou stránku www.desitka.cz

Vydavatel UpDown Media, s.r.o. podporuje co nejjednodušší a nejširší výměnu informací mezi lidmi. Spolu s redakcí DESITKA.cz věří, že informace jsou dlouhodobě nejdůležitějším prvkem pro zlepšení života nás všech.

Další práva nejsou omezena

Všeobecné povolení k šíření materiálů DESITKA.cz podle licence Creative Commons se nedotýká ostatních práv, především osobnostních, platných v rámci jednotlivých států světa. Také nadřazené právní normy mohou šíření materiálů z DESITKA.cz upravovat.

Výjimky z licence Creative Commons mohou být uvedeny v rámci přesně označených materiálů.

Jakékoliv dotazy či spolupráci vyřizuje vydavatelství UpDown Media info@updownmedia.cz Je k dispozici také na vyjasnění případných sporných drobností, řešení situací nad rámec licence Creative Commons a jakékoliv další komunikaci o obsahu www.DESITKA.cz

UPOZORNĚNÍ

Redakce DESITKA.cz spolupracuje s dalšími médii na článcích, fotografiích a dalších materiálů pro jejich účely. Na materiály uveřejněné mimo www.DESITKA.cz se vztahuje běžný copyrigt, případně licence, pod kterou konkrétní média uveřejňují své materiály.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *