Pražské čarodějnice 2019

Starodávné svátky jarního pálení oh??ů se konají poslední den v dubnu. Přinášíme přehled, kde všude hoří čarodějnice v Praze 10. Další čarodějnice v Praze najdete na našem sesterském portálu Horydoly.cz a tamtéž v kalendáři akce po celé republice.    

Klasické pálení čarodějnic se koná v Dubči na víceúčelové ploše za Teskem od 16 hodin. Ohe?? se rozhoří v 17 hodin. Hraje kapela Krkavci.

Proti obecnímu úřadu v Křeslicích ve Štychově ulici se začínají opékat buřty v 19 hodin a velký ohe?? se rozhoří ve 20 hodin. Stánek s občerstvením a buřty je zajištěn.

Obecní úřad Újezd pořádá stavění májky v 16 hodin na náměstí a pálení čarodějnic nedaleko brodu přes Botič u skály nad potokem v 18 hodin.

Na Hostivařské přehradě se koná pálení čarodějnic od 15 hodin. Připraveno je hudební a taneční vystoupení, čarodějnický rej, táborák a opékání buřtů! Zahrají Lollipopz, Pavel Kožíšek, Whoop dance, Tereza Balonová, Petra Gobelová, Děda Mládek Illegal band. Vstupné je 90 Kč pro dospělé, děti do 140 cm platí 60 Kč a děti do 100 cm mají vstup zdarma. 

Ve Šterboholech se konají čarodějnice od 16 hodin. Čarodějnický ohe?? se zapaluje v 19 hodin.

Pálení čarodějnic na U-rampě v Kolovratech začíná v 18 hodin. Ohe?? se rozhoří v 19:30 h.

Tradiční pálení čarodějnic na Gutovce se letos nekoná. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *