Slavia

Tmavý muž nejspíš ruské či ukrajinské národnosti znásilnil za stadionem Slavia 56letou ženu. Kriminální čin spáchal předminulou sobotu nad ránem v ulici Pod Altánem na panelové cestě.

Policie ho zatím nenašla, a proto žádá veřejnost o spolupráci.

V sobotu 2. března před čtvrtou hodinou ráno u fotbalového stadionu Eden oslovil zhruba 45letý muž ženu, která šla s nákupem. „Nabídl jí pivo a chtěl si půjčit zapalovač, což odmítla. Pak ji ještě chvilku sledoval a u železničních kolejí na panelové cestě zaútočil,“ informuje policejní mluvčí Jan Daněk.

Násilník nejprve ženu povalil na zem, poté ji dusil a nakonec znásilnil. Celé to trvalo hodinu. „Snažila se bránit, křičela o pomoc, ale proti fyzicky dobře disponovanému pachateli neměla šanci,“ popisuje situaci Jan Daněk.

Podle záznamů z průmyslových kamer je muž asi 45 let starý, 180 centimetrů vysoký, má snědou pleť a mohutnou sportovní postavu. Pod nosem chmýří světlé barvy. Byl oblečený do lehké červené bundy bez kapuce se zapínáním na zip a modrých džín. Policie dodává pikantní poznávací znak: „Mezi penisem a šourkem má piercing v podobě čtyř kuliček.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *