volvo-malesice2-nahled

Autosalon Volvo v Malešicích vypadá jako obývák. FOTO: Tukas

Rekonstrukce původního autosalonu Auto-Staiger v Praze Malešicích na Černokostelecké ulici 122, trvala téměř rok a stála více než 20 milionů korun. Nový autosalon nabízí na ploše 520 m2 prostor pro osm vozidel Volvo a servisní oddělení podle nového konceptu VPS (Volvo Personal Service).

Slavnostního otevření se zúčastnila generální ředitelka Volvo Car Czech Republic Šárka Heyna Fuchsová, majitel skupiny TUkas Jiří Tůma, generální ředitel skupiny TUkas Petr Lehký a ředitel TUkas Auto-Staiger CZ Miroslav Procházka.

volvo-malesice3-nahled

Slavnostní otevření autosalonu Volvo v Malešicích. FOTO: Tukas

„Oproti ostatním autosalonům je nový showroom Volvo prosklen mléčnými skly a celý interiér je koncipován jako living room – tedy útulný obývací pokoj ve skandinávském stylu,“ říká Miroslav Procházka. „Po znovuotevření v novém stylu jsme zaznamenali vyšší návštěvnost jak prodejní, tak servisní části, naši dlouholetí zákazníci velmi oce??ují inovativní přístup a přímý kontakt se servisním zázemím.“

Na rozdíl od jiných prodejních a servisních míst je největší změnou skutečnost, že vozidlo do servisu od zákazníka přebírá přímo mechanik, který osobně vozidlo opravuje. Nové standardy Volvo servisu zárove?? umož??ují, že zákazník může přes prosklenou příčku sledovat mechanika při práci na svém vozidle. Po rekonstrukci je nový autosalon Volvo luxusnější, komfortnější, s osobnějším přístupem prodejců i servisních techniků, vše ve skandinávském designu podle nejnovějších Volvo standardů.

„Při řešení rozvoje jednotlivých prodejních a servisních míst skupiny TUkas využíváme synergické efekty a zkušenosti ze zastupování desítky nejvýznamnějších značek automobilů,“ komentuje generální ředitel skupiny TUkas Petr Lehký. „Zkušenosti nám pomáhají k realizaci nejefektivnějších řešení a šetří tak náklady, tím dokážeme našim individuálním i fleetovým zákazníkům nabídnout nejvýhodnější řešení jejich mobility.“

Nový autosalon TUkas Auto-Staiger je, stejně jako všechny nově otevřené salony skupiny TUkas, vytápěn a klimatizován pomocí technologie kapilár, hloubkových vrtů a tepelného čerpadla. Ty zajišťují vysoce komfortní a ekologické udržování tepelné interiérové rovnováhy po celý rok, vysoké úspory spotřeby energie na vytápění i chlazení a výrazně snižují koncentraci prachových a alergenních polétavých částic.

ČTĚTE TAKÉ: Autosalon Renault a Dacia je otevřený v Malešicích

volvo-malesice1-nahled

Autosalon Volvo v Černokostelecké ulici. FOTO: Tukas

Skupina TUkas je autorizovaným prodejcem a servisem značek Volkswagen, Škoda, Volvo, Opel, Kia, Renault a Dacia. Dále pak autorizovaným servisem značek Audi, Ford a Chevrolet. Ojeté vozy jsou nabízeny prostřednictvím programů ŠKODA Plus, Das WeltAuto, Volvo Select a Opel Certifikované ojeté vozy. Operativní leasing a dlouhodobý pronájem vozů zajišťuje společnost TT-Complex. Skupina TUkas je českou rodinnou firmou působící na českém trhu od roku 1991.

INFO: Tukas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *