tanec foto

Dance foto je jednou z nejobtížnějších kategorií fotografování. Tanec sám je vyjádření emocí a taneční fotografie musí dokázat zachytit oboje: pohyb i emoce jím vyjadřované.

Není mnoho fotografů, kteří by se dance fotografii věnovali, na špičkové úrovni jich najdete opravdu jen několik. Fotografka Jana Hozová mezi ně rozhodně patří. Fotografie pohybu je její srdeční záležitostí, a jak se může každý přesvědčit na webových stránkách jejího ateliéru, je to znát na každém snímku.

Dokonalé zmražení pohybu

Aby vznikla perfektní fotografie, je třeba „správné vidění“ autora, profesionální vybavení výkonnou technikou, která umož??uje zachytit každou nuanci pohybu – skutečně zmrazit pohyb, a takové podmínky pro tanečníka, aby dosáhl požadovaného výsledku a nemusel předstírat pohyb na omezeném prostoru. 

Fotoateliér Jana Hozová disponuje speciální dance podlahou a tanečník má dostatek místa pro své pohybové vyjádření. Díky tomu mohou vzniknout fotografie tance přirozeného, ladného a skutečně prožitého.

Autorka sama pak má, kromě vášně, pro fotografii pohybu ty nejlepší předpoklady, absolvovala speciální kurz taneční fotografie v New Yorku u jedné z nejlepších dance fotografek Lois Greenfieldové.

Pro radost i pro profesionální potřebu

Věnujete se tanci, gymnastice, bojovému umění nebo jinému druhu pohybu a rádi byste vaše výkony zachytili a uchovali si je pro budoucnost? Potřebujete vytvořit portfolio svých fotografií pro profesionální účely, snímky na propagační materiály nebo jen udělat radost svým blízkým?

Pak jste ve fotoateliéru Jany Hozové správně. Profesionálně vyretušované moderní a designově čisté fotografie, přitom dynamické a plné emocí, jsou tu naprostou samozřejmostí. Tady je zákazník a jeho přání vždy na prvním místě, o tom se konečně můžete přesvědčit ve fotogalerii jhfoto.cz nebo přímo osobně i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *