žena a pes

Mezi nebankovními finančními společnostmi zuří konkurenční boj, ze kterého získávají výhody zákazníci. Společnosti neustále zrychlují a zkvalitňují své služby, k tomu zvýhodňují vybrané půjčky. Hledáte-li tedy řešení finančních problémů, můžete je rychle vyřešit právě nebankovní půjčkou s nejvýhodnějšími podmínkami. Stačí vyplnit formulář na internetu za čtvrt hodiny je odeslaná vyžádaná finanční částka na váš účet.

Buď otevřete webovou stránku www.rerum.cz, kliknete na tlačítko REGISTRACE a vyplníte registrační formulář, nebo si na této stránce zvolíte výši půjčky (peníze, které potřebujete) a dobu splatnosti (do kdy je chcete vrátit). Poté kliknete na tlačítko ZÍSKAT PŮJČKU a vyplníte registrační formulář.

O půjčku si může žádat státní občan České republiky ve věku od 23 do 65 let s trvalým příjmem. Nesmí být veden u jiných finančních institucí, poskytujících půjčky a úvěry, jako dlužník, či být v insolvenci nebo exekuci.

Nebankovní společnost vyřídí vaši žádost do několika minut a stáhne si z vašeho účtu 1 Kč, aby ověřila, zda se jedná o váš účet a zda nemohou nastat při posílání peněz nějaké potíže. Společnost vás může během schvalování půjčky kontaktovat a případně požádat o doplnění či vyjasnění některých informací.

Zda vám byla půjčka schválena, vás společnost informuje SMS zprávou na telefon, který jste uvedli v registračním formuláři.

V pracovní dny společnost Rerum s.r.o. odesílá peníze ihned. Převod na váš účet trvá několik minut, pokud má klient účet v bance, se kterou společnost spolupracuje. U jiných bank trvá převod o něco déle. 99 % klientů dostane své peníze téměř obratem.

Při žádosti o půjčku uvádějte pravdivé informace. Je to pro dobro věci – seriózní finanční společnost může posoudit, zda nenastane v budoucnosti problém se splácením, a vy budete mít jistotu, že jste si půjčili jen to, co budete schopni splatit. Pokud společnost vaši žádost o půjčku zamítne, má k tomu své důvody. Stává se to ovšem jen málokdy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *