Limuzská zločinci

Dva loupežníky, kteří přepadli zaměstnance stánku s pizzou v Limuzské ulici, hledá policie. Žádá veřejnost o spolupráci.

Italský zaměstnanec stánku s pizzou v Limuzské ulici odnášel tržbu v jedenáct hodin večer do trezoru v garáži. Při tom ho přepadli dva maskovaní muži a chtěli po něm peníze. Po divokých peripetiích se jim ubránil a utekl. Přepadení se stalo v srpnu letošního roku a útočníky policie zatím nevypátrala. Proto žádá veřejnost o spolupráci.

Pizzaře srazili dva muži na zem a kopali do něj. Pak mu svázali ruce a nohy elektrikářskou páskou a vyhrožovali mu, že ho zastřelí, pokud jim nedá všechny peníze. To prodavač odmítl.

Zločinci ho naložili do kufru auta, hodinu a půl ho vozili po Praze, pak ho přeložili do kufru druhého auta a odvezli ho k jeho bydlišti. Poté se loupežnická dvojice pokusila vykrást jeho byt, což se jim ale nepovedlo, protože byla vyrušena náhodnými lidmi.

Nakonec pizzařovi řekli, že mu zbývají poslední minuty života, jestli jim nedá nějaké peníze. Jenže tomu se podařilo uvolnit pásky na rukou i nohou, našel v kufru výstražný trojúhelník, a když útočníci otevřeli zavazadlový prostor, kde byl uvězněn, zaútočil na ně právě tím trojúhelníkem. Podařilo se mu utéci.

První z útočníků je ve věku 28 až 32 let, přibližně 180 cm vysoký, sportovní postavy a světlé pleti. Druhý muž je starý 26 až 28 let, měří asi 178 cm a má snědou pleť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *