Nebankovní půjčky bez registru Praha od společnosti CreditPortal je tak trochu jiná nebankovní společnost, než je zvykem. CreditPortal klade velký důraz na důvěryhodnost a etický přístup ke klientům. Služby, které poskytuje v oblasti krátkodobých úvěrů, jsou profesionální, transparentní a zakládají si na individuálním přístupu.

Veškeré služby jsou navrženy tak, aby co nejlépe pomohly všem, kdo se dostal to nečekaných finančních potíží a potřebuje rychlou finanční pomoc.

Nebankovní půjčky bez registru Praha a důvody proč si vybrat CreditPortal

Vybrat si správného poskytovatele nebankovních úvěru nemusí být jednoduché. Na trhu je spousty firem, které nabízejí skvělé podmínky. CreditPortal je mladá společnost, která nabízí všem klientům flexibilní podmínky, rychlé zpracování žádosti a individuální přístup.

Důvody proč si vybrat CreditPortal

* rychlé vyřízení žádosti bez zbytečného papírování
* peníze jsou zaslány ihned po schválení
* osobní přístup
* důvěryhodnost
* zákaznické slevy
* půjčka bez ručení
* půjčka bez registru
* jednoduché podmínky
* žádné skryté poplatky
* profesionální klientský servis.

Jak si půjčit nebankovní půjčky bez registru Praha

Půjčit si je lehčí, než si myslíte. O půjčku můžete zažádat on-line pomocí webového formuláře nebo se obrátit na zákaznickou telefonní linku. V případě, že si půjčujete poprvé, si vyberete libovolnou částku až do 30 000 Kč. Poté si zvolíte dobu splácení až na 30 dní. Následně vše potvrdíte pomocí tlačítka „Chci půjčit“. Po odeslání žádosti vám přijde autorizační SMS. V případě, že vše proběhlo správně a vaše půjčka je schválenou, budou do několika minut odeslány peníze na váš účet.

Nebankovní půjčky bez registru Praha nabízí hned několik možností, jak získat své peníze.

Bezhotovostní půjčka na účet je klasickou metodou. Peníze jsou převedeny na bankovní účet, který jste uvedli u registrace. Dále si můžete vybrat hotovost na jakékoli čerpací stanici EuroOil. Těch je v současné době 191 a jsou rozesety po celé České republice včetně několika stanic v Praze.

Nebankovní půjčky bez registru Praha nabízí ještě další alternativu k získání peněz. Hotovost lze též převést na platební kartu Blesk Peněženka. Tato anonymní platební karta je k dispozici na každé trafice za 125 Kč. Výhodou je, že po schválení půjčky máte peníze ihned k dispozici.

Pro koho je půjčka určena?

Nebankovní půjčky bez registru Praha jsou určeny pro všechny, kdo potřebují rychlou finanční pomoc. Můžete být zaměstnanec, student, důchodce či žena na mateřské dovolené a půjčka od CreditPortal je tu pro vás. Stačí pouze splnit jednoduché podmínky a během pár minut máte peníze k dispozici.

„Před měsícem se rozbila pračka. Chybělo mi pár tisíc na koupi nové. Společnost CreditPortal nabízející nebankovní půjčky bez registru Praha mi půjčila peníze. Ještě ten den jsem si koupila novou pračku,“ uvádí Jana S. z Prahy – Žižkova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *