matracepropsa1Kde bydlí psi, kteří s námi žijí ve městě? Jen málokterý má vlastní boudu na zahradě. Většina psů má doma vlastní pelech, matraci a deku. Zatímco my lidé spíme v posteli, sedíme na židli a máme rádi polštáře i peřiny, naši čtyřnozí přátelé si hoví ve svých pelíšcích.

Co všechno můžeme koupit pro svého psa, aby se cítil dobře? Matrace, domeček i pelíšek může být luxusní i levný, ale vždy by měl být kvalitní a odolný.

Podívejte se na nabídku: Pelechy pro psy

Ve specializovaných obchodech se psími potřebami, ať už na internetu nebo v kamenných prodejnách, se prodávají takové, které nekloužou po podlaze, neprotékají, jsou odolné proti drápům a dobře se čistí od běžné špíny i od nepříjemných chlupů.

Každý pes je při tom jinak velký a s tím je nutné počítat. Malý pinčlík se rád schová do měkoučkého domečku.

domekpropsy1

Větší domácí pejsek si rád pohoví na gauči spolu se svým pánem. Když mu k tomu pomůžete dekou, kterou bude znát a bude jenom jeho, odvděčí se vám poslušností a přítulností.

dekapropsy1

Velcí psi nejspíše ocení pevnou matraci na zemi, kterou si zaberou, rozvalí se na ní a zárove?? z ní mohou ohlídat celou domácnost a všechny její členy. Oni přece patří do smečky a jejich úkolem je hlídat.

Na spaní ocení velký i malý pes pelech. Soukromí mu zajistí zvýšené okraje, teplo odspodu vycpaná podlážka a stabilitu protiskluzové dno.

pelechpropsa2

Nezapome??te, že pelech by měl mít stabilní místo, aby pes věděl, že tam je jeho výsostné a bezpečné území. Zárove?? by měl být umístěný v klidném koutě, kde psa nebude rušit provoz v domácnosti, kam se moc nechodí, kam nefouká průvan, kde není zima ani přílišné horko.

pelechpropsa1

pelechdraftPelech pro psy s okrajem Red Dingo: 1. molitanová výztuha, 2. zipy po celé délce, 3. voděodolná membrána, 4. vycpávka, 5. výpl??, 6. potah z umělého semiše a imitace ovčí kožešiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *