slavia-stadion-kytkyFirma E Side Property, které patří stadion Slavia v Edenu, je podle účetních zpráv a jednání věřitelů vhodná už jenom k bankrotu. Je v minusu 146 milionů korun.

Pokud dojde ke konkursu, prodělají kalhoty majitelé dluhopisů za 250 milionů korun. Nejvíce za 117 milionů korun jich nakoupila Praha 10 vedená ODS a ČSSD.

Peníze putovaly přes Key Investments, finanční společnost zajišťující podivné transakce pro ODS. Majitelem E Side Property je firma Natland. Ta v minulosti vlastnila i fotbalovou Slavii, později ji však prodala bývalému ministrovi dopravy Aleši ??ebíčkovi (ODS), který ve funkci pohádkově zbohatl.

Jediný, kdo si možná na své peníze aspo?? částečně přijde, bude Česká spořitelna. Ta má v zástavě celý stadion za 322 milionů korun.

Čert vem stadion, Slavii a fotbal – to je soukromá zábava těch, kterým nevadí uplacená utkání, korupce, podvody a grázlové ve vedení.

Kam ale zmizely peníze nás všech občanů Prahy 10? To ví zřejmě jenom starosta Milan Richter (ODS) a jeho kumpáni a případně jeho modrý kmotr.

Peníze, Eden a Slavia na DESÍTKA.cz 

Kdo ovládá Slavii a její peníze?

Úplatkář ??ebíček a nečistý politik ??ebíček vládnou Slavii

Weinert, ??ebíček, Cabrnochová. Parta co nám krade peníze

Stadion v Edenu je bez peněz. O finance přijde i Praha 10


Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *