Stadion v Edenu je bez peněz. O finance přijde i Praha 10

slavia-stadion-kytkyFirma E Side Property, které patří stadion Slavia v Edenu, je podle účetních zpráv a jednání věřitelů vhodná už jenom k bankrotu. Je v minusu 146 milionů korun.

Pokud dojde ke konkursu, prodělají kalhoty majitelé dluhopisů za 250 milionů korun. Nejvíce za 117 milionů korun jich nakoupila Praha 10 vedená ODS a ČSSD.

Peníze putovaly přes Key Investments, finanční společnost zajišťující podivné transakce pro ODS. Majitelem E Side Property je firma Natland. Ta v minulosti vlastnila i fotbalovou Slavii, později ji však prodala bývalému ministrovi dopravy Aleši Řebíčkovi (ODS), který ve funkci pohádkově zbohatl.

Jediný, kdo si možná na své peníze aspoň částečně přijde, bude Česká spořitelna. Ta má v zástavě celý stadion za 322 milionů korun.

Čert vem stadion, Slavii a fotbal – to je soukromá zábava těch, kterým nevadí uplacená utkání, korupce, podvody a grázlové ve vedení.

Kam ale zmizely peníze nás všech občanů Prahy 10? To ví zřejmě jenom starosta Milan Richter (ODS) a jeho kumpáni a případně jeho modrý kmotr.

Peníze, Eden a Slavia na DESÍTKA.cz 

Kdo ovládá Slavii a její peníze?

Úplatkář Řebíček a nečistý politik Řebíček vládnou Slavii

Weinert, Řebíček, Cabrnochová. Parta co nám krade peníze

Stadion v Edenu je bez peněz. O finance přijde i Praha 10


Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.