Nové zdravotnické zařízení Moje Ambulance bylo otevřeno v obchodním centru Park Hostivař.

Text: Nina Černá

Ve druhém patře tak začala ordinovat pobočka největší sítě ordinací praktických lékařů pro dospělé v České republice.

Moje Ambulance poskytuje medicínské služby v rámci běžného zdravotního pojištění. Výdělečně činní občané ho platí povinně jako daň ze svých platů či jiných příjmů. Za děti, důchodce, nezaměstnané a další lidí, kteří nevydělávají, platí pojištění stát.

„Otevření pobočky Mojí ambulance je dalším oživením našeho centra a další možností zjednodušení života pro naše zákazníky,“ říká marketingová manažerka Park Hostivař Karolína Pleštilová.

„V širším okolí obchodního centra se totiž nenachází žádné podobné zařízení, proto byl o zřízení pobočky enormní zájem právě v této oblasti,“ dodává Karolína Pleštilová.

Spojení nákupního centra a zdravotnického zařízení má několik zásadních výhod. Klienti Mojí ambulance si tu současně mohou zařídit i další věci, například vyzvednout léky v lékárně, která se v centru rovněž nachází, či nakoupit v hypermarketu, vyřídit poštu a podobně.

Otevírací doba obchodního centra Park Hostivař se totiž takřka kryje s ordinační dobou Mojí ambulance. Ta je pro klienty k dispozici 12 hodin denně od 8:00 do 20:00 hodin. Park Hostivař má otevírací dobu 9:00 – 21:00 hodin.

Nemocný se může objednat online po internetu z domova nebo ze zaměstnání, ale v případě akutních potíží je možné přijít i bez objednání.

„Moje ambulance v OC Park Hostivař je navíc perfektně dostupná MHD, jede sem tramvaj i autobus, a pokud jedete autem, nemusíte řešit už vůbec nic, parkování je zajištěno přímo v centru a zdarma,“ jmenuje výhody zařízení marketingová manažerka. Pokud s sebou máte i děti a nechcete je brát do ambulance, mohou mezitím zajít na film či pohádku do zdejšího multikina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *