počítač

Svět obchodování se stále více přesouvá do online prostředí. Kvalita webového prostředí se stala rozhodujícím faktorem pro úspěšnost podnikání, jelikož i vzhled a především funkčnost a přehlednost webu ovlivňují rozhodnutí zákazníků, zda si vyberou vaši firmu nebo konkurenci.

CMS WordPress pro malé i velké projekty

Na trhu existuje mnoho redakčních systémů pro tvorbu webových stránek, ale nejoblíbenější a nejpoužívanější je WordPress. Tento systém je zdarma a nabízí možnost tvorby všech druhů webů, od malých blogů či jednoduchých webových vizitek až po online katalogy, eshopy a magazíny. WordPress je jednoduchý na používání a administraci a je i v češtině, což umožňuje uživatelům snadno upravovat své stránky bez nutnosti kontaktovat programátory a další odborníky. Existuje i 10 nejčastějších důvodů, proč tvořit e-shop na systému WordPress a né na jiném. 

Díky tomu že je WordPress zdarma a je dostupný všem, často působí jako CMS vhodné jen pro lidi, kteří potřebují šetřit a naťukají si web „na koleni“ dle svých možností. Tvorba webu na WordPress má však slušné zastoupení i mezi velkými projekty a mnoho profesionálů na něm vytváří robustní webové projekty. 

Pokud se rozhodnete pro tvorbu webu od profesionálů, měli byste se obrátit na ověřenou a spolehlivou firmu. V českém prostředí můžete využít služby WPDistro.cz, která je jedním z předních expertů na tvorbu webových stránek v systému WordPress. Tato firma nabízí nejen tvorbu moderních a profesionálních webových stránek, ale také individuální design a optimalizaci stránek pro vyhledávače.

Profesionální a moderní webová stránka může být pro podnikání velmi důležitá a investice do ní se může rychle vrátit. Když máte kvalitní a snadno ovladatelnou webovou stránku, můžete rychle získávat nové zákazníky a zvyšovat své tržby. Proto neváhejte a obraťte se na profesionály, kteří vám pomohou vytvořit moderní a efektivní webovou stránku.

počítač
Počítačová grafika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *