podpis smlouva

Až do výše 70% tržní ceny nemovitosti můžete získat úvěr, který je v mnoha směrech výhodný. Pokud potřebujete menší hotovost, pak využijte jednorázovou pomoc.

Úvěry na míru vašim možnostem

K takzvaným bezúčelovým půjčkám, které jsou v mnoha směrech výhodné, patří také půjčka se zástavou. Tato půjčka Lundea je určena především klientům, kteří potřebují rychle získat finanční prostředky a nechtějí uvádět důvod.

·       Je ale nutné splnit jednu zásadní podmínku.

·       A tou je schopnost půjčku zajistit zástavním právem k nemovitosti.

Tento druh úvěru je také možné zařadit do kategorie půjčka bez doložení příjmu. Využít ji mohou klienti, kteří disponují nemovitostí v takové hodnotě, aby byl úvěr pokryt. Přičemž půjčka bývá zpravidla poskytnuta do výše cca 70% tržní ceny nemovitosti.

o   Tento druh úvěru se řadí mezi dlouhodobé a splatnost může být nastavena na dobu od jednoho roku až na několik desítek let.

o   Vždy ale záleží na konkrétních podmínkách a na konkrétním poskytovateli.

Další výhodou je, že tato půjčka může být poskytnuta i v případě, že je uvalen exekuční příkaz na nemovitost. Ale pouze za předpokladu, že bude zajištěna zbytkem hodnoty této nemovitosti.

Úvěry na míru vašim možnostem. FOTO: Lundea

Požádat můžete i o malou hotovost

Podobným produktem je také klasická hypotéka od některého bankovního poskytovatele. Ti jsou soustředěni na webových stránkách, kde vám jejich nabídky seřadí hypoteční kalkulačka Finanční patron od té nejvýhodnější a nejvhodnější. V případě, že žádnou vhodnou nemovitost k dispozici nemáte, pak zbývá ještě celá řada jiných možností.

·       Na srovnávači půjček najdete seznam nebankovních věřitelů, kteří nabízejí produkty různých kategorií pod označením nebankovní půjčka.

·       Ta je rozdělena nejen podle požadavků a možností budoucích klientů, ale také podle toho, kolik finančních prostředků má poskytnout.

Velice využívaná je kupříkladu půjčka do výplaty ViaSMS. Jedná se o jednorázovou finanční výpomoc pro překlenutí doby, než přijde další mzda. Tato půjčka je vyplácena jednorázově a může přijít na bankovní účet anebo ji můžete dostat přímo na ruku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *