Notebook počítačová hra

Bezplatný svoz vysloužilých domácích elektrospotřebičů v Praze 10 proběhne během března ve spolupráci s kolektivními systémy REMA. V rámci služby Buď líný je možné odevzdat pračky, monitory, počítače, televizory, elektrické sekačky, pily, fény rychlovarné konvice, ale i autobaterie, zářivky, baterie, tonery, staré CD a DVD a další nepotřebné elektro.

Bezplatný svoz si mohou obyvatelé Prahy 10 objednávat od 8. do 18. března. Zadávání objednávek proběhne stejně jako v minulosti přes webový objednávkový formulář nebo telefonicky. Pro telefonické objednávky a případné dotazy mohou občané využít bezplatnou telefonickou linku Chytré recyklace, jejíž operátoři mohou například starším občanům objednávky do systému přímo zadávat.

Odpadní elektrozařízení mohou lidé během celého roku odevzdávat na sběrné dvory nebo na další místa zpětného odběru. Pokud ale nemají možnost dopravit na určené místo například rozměrnější věci jako jsou pračky, myčky nebo sporáky, mohou využít služby Buď líný, díky které REMA elektroodpad převezme přímo u nich doma. Elektrozařízení musejí být připravena k nakládce v den odvozu ve vchodu domu.

Objednávku je třeba uskutečnit do 18. března na webových stránkách https://www.rema.cloud/praha10

Elektroodpad se bude svážet od 22. do 26. března. Informaci o dni a času svozu obdržíte telefonicky.

Pro doplňující informace k této akci využijte v době od 8 do 18 hodin bezplatnou telefonickou linku Chytré recyklace 800 976 679.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *