Na Vackově

Český statistický úřad sice uvádí, že v Praze žije 1,3 milionu obyvatel, reálně jich však v metropoli přebývá o čtvrt milionu více. Poptávka po životě v centru obchodu, průmyslu a kultury je obrovská a dlouhodobě se v hlavním městě zdržuje kolem 1,55 milionu osob. Zájemci o vlastní bydlení však musí sáhnout hluboko do kapsy – ceny bytů prudce stoupají a jen loni meziročně vzrostly o 6-10 %.

S výstavbou nových developerských projektů to přitom nevypadá růžově, developeři naráží na extrémně pomalou administrativu. Do nabídky se proto dostává poměrně málo položek a zájemci by neměli dlouho váhat. V blízké budoucnosti bude dostupné bydlení v oblíbené žižkovské lokalitě Vackov.

Nové byty v Praze na Žížkově staví Metrostav Development. Projekt s názvem Byty Na Vackově vyroste v poklidné části Prahy 3 a nabídne celkem 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor.

Byt Na Vackově. VIZUALIZACE: Metrostav Development

Vizuální podoba projektu Byty Na Vackově byla svěřena renomovanému studiu MS Architekti, která má v oblasti návrhů rezidenčních i komerčních objektů letité zkušenosti. Výsledkem je soubor pěti maximálně dvanáctipodlažních budov v architektonicky čistém pojetí. Autoři kladli důraz na dostatek soukromí, kterého dosáhli pomocí prostorných zákoutí.

Byty jsou řešeny s ohledem na efektivní využití obytné plochy, dostatek přirozeného denního světla a celkovou vzdušnost. Celkový dojem umocňují prostorné lodžie, střešní terasy a předzahrádky.

Developer zvolit pro nový projekt Na Vackově výjimečné prostředí. Lokalita sousedí s parkem Židovské pece a slibuje velmi klidné bydlení. V blízkém sousedství se nachází množství atraktivních pamětihodností a míst jako stvořených pro kulturní vyžití.

Bytové domy Na Vackově. navazují na budoucí městské centrum na bývalém Žižkovském nákladovém nádraží. VIZUALIZACE: Metrostav Development

Západní strana Vackova navazuje na areál bývalého nákladového nádraží, kde v blízké budoucnosti vznikne nové městské centrum.

Pokud vás byty Praha 3 zaujaly, sledujte aktuální informace na byty.navackove.cz.

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *