Práce s počítačem je únavná. Na první pohled se to nezdá, ale sedět u stolu dlouhé hodiny je fyzicky hodně náročné. Když se při tom člověk kroutí u nepohodlného stolu před notebookem nebo před PC a křiví si záda, tak to dobrovolně podstupuje torturu! Proto se vyrábějí speciální počítačové stoly použitelné zároveň jako psací stoly.

Představujeme počítačový psací střední třídy vhodný na běžnou práci do domácnosti. Samozřejmě se dá použít i pro hraní počítačových her či jinou elektronickou či internetovou zábavu.

Čistý a praktický design

Elegantní počítačový stůl je stabilní a ergonomicky navržený. Čistě bílá deska je vyrobena z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru. Nohy jsou z masivního dubového dřeva v provedení tak zvaný divoký dub. Dřevo si ponechává výraznou přírodní strukturu let a suků.

Hlavní psací desku doplňuje výsuvný foch a také jednoduchý šuplík v moderním provedení bez úchytek. Počítačový stůl má rozměr na délku 120 cm, na šířku 57 cm a na výšku 80 cm.

Celý set stojí 3800 Kč a doprava v rozloženém stavu v kartonové krabici je zdarma.

Jak si vybrat správný stůl?

Na počítačový stůl není příliš nároků, ale je potřeba si před koupí rozmyslet pár základních věcí:

* Máte dost místa v domácnosti, kam se stůl vejde? Počítejte navíc s dostatkem místa na židli a také, abyste měli kam natáhnout nohy pod stolem. 

* Co potřebujete na stole? Stačí vám tablet, nebo používáte notebook, případně stolní počítač? Skříň stolního počítače umístíte na zem, nebo bude stát na stole? Používáte více obrazovek najednou? Čím ovládáte počítač? Myší, joystickem, volantem…

* Píšete a kreslíte na papír? Budete potřebovat dost místa nejen na sešit nebo poznámkový blok, ale ještě k tomu na své lokty po stranách.  

* Potřebujete více místa na stole? Dokupte ve stejném stylu kontejnery. Ještě víc? Vyberte si rohový stůl. Nestačí vám ani to? Je nám líto, ale pouhý stůl už vám stačit nebude a měli byste si pořídit domácí kancelář nebo dokonce gaming room.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *