huradopraveku-nahled

Co je výtvarné dílo a co je kýč? Výtvaná soutěž to rozhodne. ILUSTRAČNÍ FOTO: Cinemax

Dům Um vyhlásil na jaro dvě výtvarné soutěže pro děti. Zúčastnit se mohou členové zájmových kroužků i široká veřejnost. První soutěž pořádá pobočka Petrovice a druhou ve stejném termínu pobočka Strašnice. 

Petrovice zajímají čarodějnice

Téma letošní výstavy, pořádané v rámci tradiční akce Petrovické Čarodějnice, je čarodějnický domek. Nakreslete jakoukoliv technikou dům, ve kterém bydlí čarodějnice. Své práce odevzdejte v domě dětí a mládeže Hostivař – Petrovice do 15. dubna. Více informací poskytne Nikoleta Justová justova@dumum.cz tel. 777 721 742.

<%ZZ31_heureka_koladeti%>

 

Strašnice míří do oblak

Dům dětí a mládeže Dům Um Strašnice vyhlašuje jarní výtvarně-tvořivou soutěž na téma v oblacích. Do soutěže je možné zaslat obrazy různých velikostí i prostorová díla. Všechna díla budou vystavena na akci Den Země, která se koná 22. dubna od 10 do 16 hodin na hřišti Domu Um ve Strašnicích. Vernisáž výstavy proběhne v dopoledních hodinách. Práce je potřeba přinést nebo zaslat nejpozději do 15. dubna na adresu strašnického domečku. Všechna výtvarná díla je potřeba označit jménem a věkem autora, případně názvem školy. Více informací sdělí Zuzana Krčmářová krcmarova@dumum.cz .

INFO: Dům Um

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *