rakev5

Pohřební služby v hlavním městě Praze poskytují nebožtíkům na poslední cestu výbavu a dopravu. Pro pozůstalé je důležité poslední rozloučení se zemřelým na společenské i osobní úrovni. Důstojný pohřeb stojí dost peněz, ale zákon o pohřebnictví zakazuje inzerovat ceny. S jistou mírou zobecnění lze říci, že běžný pohřeb vyjde na několik desítek tisíc korun a honosnější pohřby i na stovky tisíc korun. Pohřební ústav Elpis uveřej??uje aspo?? ceny rakví. Podívejte se, kam můžete uložit milovaného zemřelého a kolik vás to bude stát. 

Pohřební služba Elpis zajišťují pohřební služby ve Velké a Malé obřadní síni Krematoria Strašnice, Obřadní síni na Vinohradském hřbitově, Nové obřadní síni a Ústřední obřadní síni Olšanských hřbitovech. Mimo Prahu Elpis pracuje též v Krematoriu Motol, Obřadních síních Neratovice (Lobkovice), Mělník (Chloumek) a dalších obřadních síních i kostelích po celé České republice. 
Smuteční obřady, při kterých je zemřelý vystaven v rakvi, se konají kdekoliv. Samozřejmou podmínkou jejich konání je zachování piety a zárove?? důstojných podmínek pro pozůstalé a případně přátele.  
Zde si můžete prohlédnout ukázky rakví, jak je prodává Pohřební služba Elpis. Každá se nabízí ve více barevných variantách.
rakev6

Celokovová rakev Montana Monarch je kompletně vybavená. Kremace v této rakvi není možná. Rozměr: 213×75 cm. Materiál: ocel a zinek. Cena: 74 536 Kč.

rakev11

Dvouvíková rakev Kenedy je kvalitní celodřevěná rakev s polohovacím roštem, o rozměrech 210×70×60, váha 90 kg. Vhodná ke kremaci i do hrobu. Cena: 21 780 Kč. 

rakev1

Základní rakev Ekonom z ořechového dřeva je mořená s dřevěným spodkem a zdobením. Cena: 3 570 Kč. 

rakev2

Rakev základní kremační je mořená s dřevěným spodkem. Cena: 3 037 Kč.

rakev3

Rakev T2 v bílém provedení se zdobením. Cena: 5 312 Kč.

rakev4

Dubová rakev s výrazným rytým motivem růží. Cena: 14 508 Kč.

rakev7

Rakev určená pro svobodné. Bílá celodřevěná obřadní rakev. Cena 5 312 Kč.

rakev8

Dětská rakev obřadová je zdobená stříbrným kováním. Délka: 120 cm. Cena: 2 635 Kč.

rakev9

Celodřevěná mahagonová rakev z exotického dřeva. Cena: 5 312 Kč.

rakev10

Černá rakev s výrazným zdobením. Možno za příplatek rozšířit na větší velikost. Cena: 5 312 Kč.

rakev12

Obřadová rakev nefrit. Cena: 5 312 Kč. 

rakev13

Obřadová rakev Mumie. Cena: 9 184 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *