obchodní centrum Cíl

Dlouhá léta byl obchod mou profesí. Znám ho z obou stran, jako zákazník a odběratel i jako dodavatel. Takže se slevami si na mě moc obchodníků nepřijde. Neříkám, že nekupuji potraviny a prací prostředky v akcích, ale zase pro korunu se honit nenechám.

Dnes jsem se náhodou v obchodním centru Atrium Cíl na Zahradním Městě zahleděla do výlohy optiky slibující 90% slevu na obruby a 70% na skla. Nejsem naivní, takže jsem nepojala podezření, že je majitel dobrá duše a naděluje dárky, a vešla jsem se dovnitř podívat, jak takovou slevu vyrábějí.

K původní ceně se připíše nula, cena se pak škrtne a pod ní napíše ta „nová“. Můžete se radovat z banálních neznačkových rámečků za 1450 z původních 14 500 Kč. Ukazuje se, šmejdi nejsou jenom na výpravách za důchodci.

Tohle jsem už dlouho neviděla, a tak jsem poslala podnět České obchodní inspekci. Nejsem mrcha, ale blbce ze sebe dělat nenechám.

Poznámka redakce DESÍTKA.cz: Tímto způsobem postupuje celý řetězec prodejen s optikou. V Praze 13 také u supermarketu Albert, stejně jako na Zahradním Městě, využila prodejna s brýlemi tuto nečestnou praktiku jako přes kopírák. Děkujeme za upozornění dalším čtenářům. Nejde tedy o náhodu nebo omyl, ale záměrné klamání spotřebitele.

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *