zena-lyzarskebryle-nahled

Péče o pleť by měla být každodenní činností dívek a žen. Ještě aby ne! Dalo by se bez nadsázky říci, že naše pleť je naší vizitkou. Je ale dennodenně vystavována nejrůznějším vnějším vlivům. Znečištěnému ovzduší, nástrahám ročních období, nečistotám a bakteriím. Nešetříme ji ani při použití líčidel. Všechno se na ní podepisuje postupem času. A právě proto je potřeba o pleť pečovat správně. Ptáte se, jak na to?

Foto: Peak Performance

Odličování

Zbavení se make-upu po celém dni, na to je potřeba nezapomínat. Pokud si myslíte, že použijete-li ráno pouze řasenku, není to potřeba, jste na velkém omylu. Tímto procesem předcházíme především ucpávání pórů a tvorbě akné.

Jestli s ucpáváním pórů máte problémy, pomůže vám perfektní návod na domácí masku na akné.

Do karet nám hraje, že dnešní nabídka trhu, co se týče odličující kosmetiky, je opravdu velmi bohatá. Výrobci nabízejí celé řady pro péči o suchou, citlivou, smíšenou, ale i mastnou pleť. Stačí si tedy jen vybrat tu, která je ideální pro vás.

Hydratace

Neméně důležitou částí péče o pleť je hydratace. Krémy, tonika, či báze – na výběr je toho opravdu hodně.

Na hydrataci pokožky bychom neměli myslet pouze v zimě, kdy je ovzduší sušší, ale celoročně! Pomáháme tím udržet její pružnost, svěžest, ale dokonce i předcházet tvorbě vrásek. Navíc, spousta krémů krásně voní!

Čištění pleti do hloubky

Do třetice všeho dobrého patří čištění pleti. Dnešní doba je plná stresu, ale měli bychom se také umět na chvilku zastavit a párkrát do měsíce si udělat čas jen na sebe. A to je ideální chvilka, abychom nechali odpočinout a zregenerovat také naši pleť! Pleťové masky, případně peelingy se stanou vašimi kamarády v boji s pupínky, nečistotou, mastnotou a celkovou svěžestí pleti.

Nechcete-li za pleťové masky zbytečně utrácet peníze, můžete si je vytvořit klidně i sama doma! Další tipy a triky najdete na blogu www.proslecny.cz

Samozřejmě, že je spousta dalších možností, jak se o pleť starat a jak podpořit její život vyzařující nádech. Využít můžete například různé dopl??ky, jako je například biosil plus nebo zinek.

Každopádně na péči o pleť nezapomínejme. Všechno, co pro ni nyní uděláme, se nám bude s přibývajícími léty vracet. Vše výše zmíněné je otázkou několika málo minut denně. Vaše pleť bude působit mladě a svěže, bude vyčištěná, zdravá a vdechnete jí opětovně šmrnc!

zeba-bundamodra-nahled

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *