taska-nahled Slevové kupóny mají rádi zákazníci i obchodníci. Nakupující díky nim ušetří a prodávající zase přitáhnou lidi do svých prodejen. Po dlouhá desetiletí se používaly v papírové podobě, prodejní sítě je rozdávaly jako sešitky, noviny tiskly na inzertních stranách a prodavači je dávali svým klientům rovnou do ruky, aby si k nim našli cestu i příště. Razantní nástup internetu sice poslal papírové kupóny na smetiště dějin, ale princip zůstává zachován. Jak by ne, když vyhovuje každému…

Ilustrační foto: Maloja

Jeden z nejstarších a také největších katalogů, které online sledují slevové kupóny, kódy a slevové akce se jmenuje Kupón slevový

Web sdružuje slevové kupóny od českých e-shopů a služeb. Nabízí je lidem k využití zdarma. Ti potom s jejich pomocí levněji nakupují. V současné době můžete vybírat mezi stovkami slev na kulturu, telefonování, paradoxně i na finanční služby, hračky, kosmetiku, ale nejširší nabídka je v oblečení a obutí.

Slevové akce

Nejjednodušší cesta k levnému zboží vede přes slevové akce. Na kupónovém katalogu si najdete kategorii, internetový obchod, nebo dokonce konkrétní značku, která vás zajímá. Kliknete na žluté tlačítko VYUŽÍT AKCI a dostanete se na konkrétní nabídku. Tyto nabídky mohou mít podobu procentuální slevy, množstevní slevy, dopravy zdarma a podobně. Například Baťa poskytuje slevy tímto způsobem na dámské i pánské boty, ale také na kabelky.

penezenka-nahled

Slevové kupóny

Dřívější slevové kupóny mají dnes podobu kódů, které získáte na internetu a zadáte je do příslušných políček během elektronického nakupování. Stejně jako při hledání slevových akcí se dostanete na vybranou stránku s nabídkami, které vám vyhovují. Kliknete na žluté tlačítko ZOBRAZIT a objeví se vám kód, který si buď poznamenáte, nebo si ho necháte v mezipaměti počítače, kam se automaticky zaznamená.

Poté ve vybraném e-shopu naskládáte zboží do virtuálního nákupního košíku a v okamžiku placení vás vyzve systém k zadání slevového kódu do příslušného políčka. Buď ho tam naťukáte z klávesnice, nebo jenom stisknete známou kopírovací kombinaci kláves CTRL+V a kód se do formuláře zapíše sám. Ať nakoupíte cokoliv, dostanete díky kupónu příslušnou slevu automaticky na veškeré nakoupené zboží.

Například velký obchod Pro zdraví nabízí přes kupony dopl??ky stravy, masti, přírodní léčiva a populárně naučnou zdravotnickou literaturu. Velký obchodní dům Kasa kombinuje kupóny se slevami a nabízí tímto způsobem svým zákazníkům vše od bílé techniky a elektroniky, přes hračky až po kosmetiku a sportovní potřeby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *