kodanska25a-nahled Realitní společnost Pražská správa nemovitostí zprostředkovává vedle bytů a komerčních nemovitostí také pronájem kanceláří. V Praze 10 jich nabízí aktuálně pět, v celém hlavním městě čtyřiapadesát a v celém Česku jich má v nabídce čtyřiašedesát. Nabídka se však stále mění podle situace na realitním trhu.

Foto: Pražská správa nemovitostí www.psn.cz

Praha je nejlepší adresa pro sídlo tuzemské firmy. Je to jediné opravdové české velkoměsto. Tady se rozhoduje, obchoduje a setkává s obchodníky, výrobci i celebritami. Prestiž zdejší kanceláře je nesrovnatelná s jakýmkoliv jiným místem v České republice.

Firmu můžete mít kdekoliv. Přestěhujte pouze své sídlo. Stačí pronájem kanceláře a máte vystaráno. Získáte tím obchodní adresu v Praze a s tím spojenou prestiž a kvalitu v očích konkurence, zákazníků i obchodních partnerů.

Důvody pro sídlo firmy hlavním městě

  1. V Praze je velká možnost uzavření obchodů.
  2. V Praze sídlí nejvíce obchodních partnerů.
  3. V Praze je největší koncentrace zákazníků.
  4. V Praze působí sídlo firmy prestižně, důležitě a nabízí lepší image.
  5. V Praze se lze vyhnout závisti a využít anonymitu velkoměsta.
  6. V Praze chodí méně kontrol od státních orgánů.

Úspěšné a dobře fungující firmy často utíkají do velkých měst, protože se v regionu stávají středem nežádoucí pozornosti konkurence, úřadů a závistivých sousedů. Sídlo společnosti umístěné v anonymním prostředí Prahy přináší podnikatelům klid k rozvoji firmy i jejímu běžnému řízení.

Statistiky navíc dokládají, že v Praze lze očekávat návštěvu z da??ového úřadu jednou za deset let, kdežto na malých městech chodí úředníci do firem i víckrát do roka.

kodanska25-uvnitr2-nahled

Pražská správa nemovitostí

Pražská správa nemovitostí zprostředkuje mimo jiné kanceláře k pronájmu v Praze 10. Zbývá se ovšem už od roku 1991 také pronájmem bytů, nebytových prostor a komerčních nemovitostí.

Pro připomenutí: v Praze 10 se účastnila například projektu Viladomy Azalková, který získal cenu architektů a cenu veřejnosti Projekt roku, a nástavby Přeštická oceněné časopisem Architekt.

Příklady kanceláří k pronájmu v Praze 10 – Vršovicích

KODAŇSK?? 25, VRŠOVICE

Pronájem kanceláří o celkové ploše 21m² se nachází v suterénu zrekonstruovaného domu s výtahem. Kanceláře jsou nezařízené, možnost po dohodě kanceláře zařídit. Krásný dům se nachází u Heroldových sadů s výbornou dopravní dostupností. V blízkosti domu je tramvajová stanice Ruská, 3 stanice na metro A Náměstí Míru.

Náběhová cena 100,– Kč/m²/měsíc, plus služby 85,– Kč/m²/měsíc.

kodanska25b-nahled

KODAŇSK?? 25, VRŠOVICE

Pronájem kanceláří o celkové ploše 125m² se nachází v suterénu zrekonstruovaného domu s výtahem. Kanceláře jsou nezařízené, možnost po dohodě kanceláře zařídit. Krásný dům se nachází u Heroldových sadů s výbornou dopravní dostupností. V blízkosti domu je tramvajová stanice Ruská, 3 stanice na metro A Náměstí Míru.

Náběhová cena 100,– Kč/m²/měsíc, plus služby 85,– Kč/m²/měsíc.

kodanska25-uvnitr1-nahled

PETROHRADSK??? 13, VRŠOVICE

Pronájem kanceláří 27,5m² v 1.patře domu. Dům se nachází v blízkosti tram stanice, výborná dostupnost do centra, 10 min na Karlovo nám.

Náběhová cena 100,– Kč/m²/měsíc + služby 85,– Kč/m²/měsíc.

petrohradska13-nahled

VRŠOVICK?? ULICE, VRŠOVICE – PRODEJ!

Kancelář ve slušném stavu. Dům je po částečné rekonstrukci – nová fasáda, společné prostory a plastová okna. V okolí domu se nachází park Gröbovka či Havlíčkovy sady. Do centra Prahy je výborná dostupnost – tramvajová a autobusová zastávka. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost – škola, obchody, restaurace, lékárna, poliklinika, sportovní areály. Parkování je možné před domem či v jeho okolí.

1 350 000 Kč Letní akce: Zavolejte si o letní cenu na tel. 725 753 753. Platí pouze do 15.8.2014!

vrsovicka-prodej-nahled

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *