Pracuje se na stržení a přestavbě mostu v Michelské ulici. Opravuje se také vodovod řad a kanalizace, které vedou pod vozovkou. Vozovka bude samozřejmě také nová. Chodci mohou přejít přes potok po provizorní lávce. Automobilisté musejí Michli objíždět. Odkloněny jsou autobusové linky číslo 106, 124, 139, 150 a 182.

V květnu bude Michelská ulice uzavřená od Prostřední ulice až k ulici U Plynárny. Oprava bude trvat několik měsíců.

Nový most přes Botič v Michelské bude vyšší než dosavadní. Nehrozí tedy jeho ucpání nebo přelití ani při tisícileté povodni jako v roce 2002.

Od 3. dubna

Objízdná trasa pro autobusy vede z centra z Ohradní přes Baarovu a opačně Papírenskou a Ohradní. Objízdná trasa pro auta míří z Nuslí na Kačerov ulicemi Na Jezerce, Sdružení, Budějovická, Vyskočilova a Michelská. Ve směru z Vršovice do Krče se jezdí Chodovskou ulicí a po Jižní spojce.

Od 1. května

Objízdná trasa pro autobusy linek 106, 124 a 182 vede ulicemi Nuselská, Na Jezerce, Hvězdova, Budějovická a Vyskočilova. Linky číslo 150 a 139 projíždějí ulicemi Na Záhonech, Sliačská, Severozápadní I, Severovýchodní I, Chodovská a Bohdalecká.

Objízdná trasa pro auta vede z Nuslí na Kačerov ulicemi Na Jezerce, Sdružení, 5. května, Vyskočilova a Michelská. Ve směru z Vršovic do Krče se jezdí Chodovskou ulicí a potom po Jižní spojce až k Víde??ské ulici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *