Žij s hudbou!

Oslavy Mezinárodního dne hudby probíhají ve více než 750 městech po celém světě. Dne 21. června se ulice, parky, náměstí a veřejná prostranství mění na improvizované koncertní sály. Vystupují amatérští hudebníci spolu s profesionálními muzikanty, aby přiblížili krásu hudby kolemjdoucím. K výzvě se připojila i městská část Praha 10, která připravila několik profesionálně vybavených pódií. Kterákoli kapela, zpěvák, či hudební formace se může přihlásit a předvést své hudební umění před skutečným publikem.

Do oslavy Mezinárodního dne hudby se mohou přihlásit amatérští hudebníci a skupiny bez omezení hudebního stylu do 31. května. Přihlášky posílejte na email: denhudby@praha10.cz

Mezinárodní den hudby vznikl v roce 1982 z iniciativy bývalého francouzského ministra kultury J. Langa. Ve Francii je známý jako Fête De La Musique a v současnosti se z něho stal celosvětový fenomén. Slaví se ve více než 120 zemích světa, v České republice zatím spíše symbolicky.

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.