Zelení už nemají Ivanu Cabrnochovou rádi

cabrnochova-ivana2014-nahledPražské vedení Strany zelených vyzvalo Ivanu Cabrnochovou, aby v Praze 10 vystoupila z koalice s hnutím ANO. Levicově-ekologická strana není ochotná spolknout spolupráci s komunistickou rozvědčicí Radmilou Kleslovou. Ivaně Cabrnochové navíc přitížilo záměrné maření referenda o miliardové radnici v minulém volebním období a kumulace dvou placených funkcí senátorky a uvolněné radní v tomto volebním období.

„Základní organizace Praha 10 poškozuje dobré jméno Strany zelených a to zejména kvůli špatně provedeným referendům, současné koalici a souběhu uvolněných funkcí Ivany Cabrnochové. Rada vyzývá zastupitele zvolené za stranu zelených k vypovězení koalice a odchodu do čisté opozice,“ stojí v usnesení pražské organizace Strany zelených.

Zelení v Praze 10 jsou tak na stejné cestě jako ODS, která zrušila svoji buňku za koalici s komunistickou rozvědčicí Kleslovou (ODS) a zároveň za otevřenou spolupráci s komunisty (KSČM).

Kdo je kdo v politice Prahy 10

Bohumil Zoufalík (Nezávislí pro Prahu 10)

Milan Richter (ODS)

Ivana Cabrnochová (Zelení s podporou ČSSD)

Jana Čunátová (KSČM)

Radmila Kleslová (ANO)

Miroslav Svoboda (ČSSD)

Tomáš Vacek (ODS)

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.