Zaostřeno na Desítku (listopad 2014)

zaostreno10-logoZa hodinu začíná ustavující jednání zastupitelstva Prahy 10. Vypadá to, že přes velký odpor občanů vše zůstane při starém. Má být zvolen nový starosta či starostka. Vypadá to, že do vedení naší městské části usedne buď dosavadní starosta Bohumil Zoufalík (aby nebylo vidět na ty, kteří Prahu 10 budou opravdu řídit a hlavně vysávat), bývalý člen ODS, anebo Radmila Kleslová (aby demonstrovala sílu peněz Andreje Babiše a nástup komunistů k moci ), bývalá komunistická rozvědčice, členka ČSSD a dnes významná osoba v ANO.

Text: www.zaostrenona10.cz


Ustavující zastupitelstvo tento čtvrtek od 13:00

Nejspíš pokračuje „Hrdličkova parta“ – povolil „kmotrobijec“ Babiš Radmile Kleslové koalici s Milanem Richtrem?

Jak vyplývá z vyjádření Koalice VLASTA, na Praze 10 bylo dlouho „ticho po pěšině“ ohledně chystané koalice ANO 2011 – Vlasta – TOP 09. Připravená koaliční smlouva se měla podepsat v úterý 25. 11., v poslední chvíli ale byla schůzka zrušena.

Ve čtvrtek můžete od jedné sledovat i přímý přenos pokračování desítkové hry na hájení veřejného zájmu.

  • Otázka do loterie: myslíte, že B. Zoufalík, který se do zastupitelstva dostal s odřenýma ušima a díky hlasům z domovů pro seniory,  by se mohl opět stát starostou nebo aspo�? místostarostou? Aby nebylo tolik vidět na ostatní aktéry staronové koalice?

Co dál? Angažmá tam, kde žijeme

Díky sdružení Kaple Rektorská a Ochranovskému sboru se povedlo zachránit Milíčovu kapli v Malešicích – dnes večer je pro ni benefice.

Podobně v aktivitách navzdory zrušení několika kluboven pokračují i desítkoví skauti: 
30.11. 13 – 14.30 Mikulášské putování v Hostivařském lesoparku
   

Benefiční večer koalice VLASTA pro Ratolest – 3. 12. od 18:30

Politici, občerstvení, zpěv.

Chcete se dozvědět, jaké jsou plány zastupitelů koalice VLASTA na radnici, a současně přispět na dobrou věc? Přijďte 3.12. v 18:30 na Mikulášskou benefici pro středisko Diakonie ČCE Ratolest do Divadla Miriam, Ke Strašnické 10. Kromě diskuze zazní i meditativní písně v adventním duchu od skupiny Kalokagathia  a slovo o štědrosti od pozvaných duchovních. Občerstvení zajištěno, těší se na vás vaši nově zvolení zastupitelé! Středisko Ratolest poskytuje péči, pomoc a podporu osobám s mentálním a kombinovaným postižením a jejich rodinám.

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.